advertise

نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی

استفاده از اسید های مختلف برای آزمایشات متنوع توانایی پژوهشگران برای انجام بسیاری از واکنش های شیمیایی بسیار مناسب و کاربردی می باشند. اسید آزماشگاهی بسیار متنوعی را در واکنش ها استفاده می شوند و برای افزایش سرعت و انواع گونه های مصرفی مختلف کاربردی هستند. اسید یک ماده شیمیایی است که وقتی در آب حل می شود طعم ترش دارد. اسیدیته یا مقدار اسید در یک ماده معین با عددی به نام pH اندازه گیری می شود و اسید ها PH کمتر از هفت دارند. از نظر شیمیایی، اسید ها مواد شیمیایی هستند که حاوی یون های هیدروژن مثبت هستند. اسید های قوی در واقع می توانند پوست را بسوزانند و انواع کار های زشت را انجام دهند، و اسید ها اگر وارد چشم شما شوند بسیار دردناک هستند. اما همه اسید ها قوی نیستند. اسید ها نیز برای انسان بسیار مفید هستند و در ساخت و تولید همه چیز از صابون و پلاستیک گرفته تا مواد منفجره و کود نقش دارند. آن ها حتی در بسیاری از غذا ها یافت می شوند. فروشگاه اسید آزمایشگاهی در بازار های دنیا به وفور پیدا می شود اما باید بدانید که اسید ها باید با دقت و مرغوبیت بسیار بالایی انتخاب شوند. نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی می باشد و همه اسید های موجود در بازار در این فروشگاه وجود دارد. برخی از رایج ترین اسید های مورد استفاده در آزمایشگاه های صنعتی و علمی عبارتند از اسید سولفوریک، اسید نیتریک، اسید هیدروکلریک، اسید سیتریک و اسید استیک. اسید سولفوریک، H۲SO۴که روغن ویتریول یا هیدروژن سولفات نیز نامیده می شود، مایع متراکم، بی رنگ، روغنی و خورنده. یکی از مهم ترین مواد شیمیایی از نظر تجاری. اسید سولفوریک به صورت صنعتی از واکنش آب باتری اکسید گوگرد تهیه می شود، که به نوبه خود از ترکیب شیمیایی دی اکسید گوگرد و اکسیژن یا توسط فرآیند تماس یا فرآیند محفظه ساخته می شود. در غلظت های مختلف از این اسید در ساخت کود ها، رنگدانه ها، رنگ ها، دارو ها، مواد منفجره، شوینده ها، نمک ها و اسید های معدنی و همچنین در پالایش نفت و فرآیند های متالورژی استفاده می شود. نرمال لابو بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی در بازار ایران می باشد که همه انواع اسید ها را دارد. در یکی از آشنا ترین کاربرد هایش، اسید سولفوریک به عنوان الکترولیت در باتری های ذخیره سرب - اسید عمل می کند. اسید سولفوریک اسید معدنی بسیار قوی می ‌باشد. این اسید با هر درصدی در آب حل می ‌شود. اسید سولفوریک در گذشته به نام جوهر گوگرد معروف بوده است. وقتی غلظت بالایی از گازی به اسید سولفوریک اضافه می ‌شود، الئوم یا اسید سولفوریک دود کننده به فرمول ایجاد می ‌شود. واکنش اسید سولفوریک با آب بسیار گرما زا می ‌باشد. اضافه کردن آب به اسید سولفوریک غلیظ خطرناک است. زیرا در اثر حرارت حاصل از واکنش اسید و آب، آب داغ ممکن است به اطراف پراکنده شود. اسید سولفوریک خالص دارای وزن مخصوص یک و هشتاد و سه صدم در بیست و پنج درجه سانتی گراد است.

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

در دمای دو و سی و هفت صدم درجه سانتی گراد یخ می زند. هنگامی که گرم می شود، اسید خالص تا حدی به آب و تری اکسید گوگرد تجزیه می شود. دومی به صورت بخار خارج می شود تا زمانی که غلظت اسید به نود و هشت و سه دهم درصد کاهش یابد. این مخلوط از اسید سولفوریک و آب در دمای ثابت سیصد و سی و هشت درجه سانتی گراد در یک فشار اتمسفر می جوشد. اسید سولفوریک معمولا در غلظت های هفتاد و هشت، نود و سه یا نود و هشت درصد عرضه می شود. بنابراین آن را با آرامی به آب اضافه می ‌کنند. این مساله بدلیل پایین بودن دانسیته آب نسبت به اسید سولفوریک می ‌باشد که آب میل دارد روی اسید قرار گیرد. میل ترکیبی اسید سولفوریک با آب به قدری بالا ست که می ‌تواند مولکول ‌های هیدروژن و اکسیژن را از بقیه ترکیبات به صورت آب جدا کند. به عنوان مثال مخلوط کردن گلوکز و اسید سولفوریک، عنصر کربن و آب ایجاد می ‌کند. بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی باید انواع اسید های آزمایشگاهی و غیر آزمایشگاهی را داشته باشد. اسید سولفوریک در قرن نهم توسط شیمیدان ایرانی به نام زکریای رازی کشف شد. او اسید سولفوریک را از طریق تقطیر خشک کانی ‌هایی که شامل سولفات آهن که زاج سبز نامیده می ‌شود و سولفات مس که کات کبود نامیده می ‌شد بدست آورد. حرارت هر یک از این ترکیبات باعث تجزیه آن ها و ایجاد اکسید آهن II یا اکسید مس I، آب و می‌گردد. ترکیب آب و حاصل شده، محلول رقیق اسید سولفوریک ایجاد می ‌کند. اسید سولفوریک بی آب خالص به دلیل تمایل به آب در طبیعت وجود ندارد. فعالیت آتشفشانی می تواند منجر به تولید اسید سولفوریک شود، بسته به انتشار گاز های گلخانه ای مربوط به آتشفشان های خاص، و آئروسل های اسید سولفوریک ناشی از فوران می توانند برای سال ها در استراتوسفر باقی بمانند. سپس این ذرات معلق در هوا می توانند به دی اکسید گوگرد SO۲ تبدیل شوند، که جزء تشکیل دهنده باران اسیدی است، اگر چه فعالیت آتشفشانی سهم نسبتا کمی در بارش اسیدی دارد. این روش با ترجمه متون علمی و کتاب ‌های دانشمندان مسلمان ایرانی توسط شیمیدان ‌های اروپایی در قرون وسطی مانند آلبرت ماگنوس در اروپا شناخته شد و به این دلیل اسید سولفوریک را شیمیدان‌ های قرون وسطی به نام جوهر گوگرد شناختند. در قرن هفدهم، جان گلوبر، اسید سولفوریک را از سوزاندن سولفورو نیترات پتاسیم در مجاورت بخار آب تهیه کرد. در سال هزار و هفتثد و چهل و شش، جان روبک اسید سولفوریک را با غلظت سی و پنج تا چهل درصد در ظروف سربی تولید می ‌کرد. جوزف گیلوساک با اصلاح روش روبک، اسید سولفوریکی با غلظت هفتاد و هشت درصد بدست آورد. نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی از انواع اسید های آزمایشگاهی در سایت خود موجود دارد. اسید سولفوریک بسیار واکنش پذیر است و اکثر فلزات را در خود حل می کند، این اسید غلیظی است که اکثر ترکیبات آلی را اکسید، آبگیری یا سولفونه می کند و اغلب باعث ذغال می شود.


اسید سولفوریک به شدت با الکل و آب واکنش می دهد تا گرما آزاد شود. با اکثر فلزات، به ویژه هنگامی که با آب رقیق می شود، واکنش می دهد تا گاز هیدروژن قابل اشتعال ایجاد کند که ممکن است خطر انفجار ایجاد کند. اسید سولفوریک قابل احتراق نیست، اما یک اکسید کننده قوی است که احتراق سایر مواد را افزایش می دهد، خود را نمی سوزاند. در هنگام آتش سوزی گاز های سمی ساطع می شود. محصولات تجزیه خطرناک به این شرح است دی اکسید گوگرد، تری اکسید گوگرد و دود های اسید سولفوریک. صنایع رنگرزی و سایر صنایع شیمیایی خواهان اسید سولفوریک با غلظت بالاتر بودند. در اواسط قرن هجده این امر با روش تقطیر خشک کانی ‌ها، شبیه همان روش اولیه رازی ممکن شد. در این روش سولفید آهن در اثر حرارت در هوا تولید سولفات آهن II می ‌کند و فراورده حاصل با حرارت اضافی اکسید شده و تولید سولفات آهن III می ‌کند که آن هم در اثر حرارت در چهارصد و هشتاد درجه سانتی گراد تجزیه شده و اکسید آهن و ایجاد می ‌کند. عبور دادن به آرامی از میان آب، اسید سولفوریک با غلظت بالا ایجاد می‌ کند. سایت نرمال لابو بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی می باشد که در بازار اینترنتی ایران وجود دارد. اسید سولفوریک جزء مواد شیمیایی پراستفاده می ‌باشد. این ماده در واکنش ‌های شیمیایی و فرآیند های تولید سایر ترکیبات، کابرد فراوانی دارد. عمده ‌ترین استفاده آن در کارخانه‌ های تولید کود شیمیایی، استخراج فلزات، سنتز های شیمیایی، تصفیه پساب ‌ها و پالایشگاه‌ های نفت می ‌باشد. اسید سولفوریک در اثر واکنش با اسید نیتریک، یون نیترونیوم تولید می‌ کند که در فرآیند نیترو‌ دار کردن ترکیبات استفاده می ‌شود. اسید سولفوریک از گوگرد تولید می شود. دی اکسید گوگرد ابتدا از سوزاندن گوگرد مذاب در مجاورت هوا بدست می آید. سپس دی اکسید گوگرد در حضور کاتالیزور پنتوکسید وانادیم به تری اکسید گوگرد تبدیل می شود. تری اکسید گوگرد به دست آمده در بازیافت اسید سولفوریک غلیظ در یک برج جذب جذب می شود. نیروگاه‌ هایی که قبلا نصب شده ‌اند و واحد های کوچک ‌تر کارخانه ‌های اسید سولفوریک از یک فرآیند جذب استفاده می‌ کنند که بازده تبدیل نود و شش تا نود هشت درصد دارد. کارخانه ‌های جدید تولید اسید سولفوریک در حال حاضر هر روز از فرآیند جذب مضاعف تبدیلی دوگانه DCDA استفاده می‌کنند. فرآیند DCDA می تواند بالاتر از نود و نه درصد راندمان تبدیل را درک کند. فروشگاه اسید آزمایشگاهی در بازار ایران به وفور پیدا می شود اما فقط باید بدانید که از این اسید ها با دقت بسیار بالایی استفاده کنید. اسید سولفوریک یک ماده شیمیایی بسیار خطرناک است. بسیار خورنده و سمی است. قرار گرفتن در معرض می تواند از طریق استنشاق، بلع و از طریق تماس با پوست رخ دهد. استنشاق H۲SO۴ ممکن است باعث تحریک و یا سوختگی شیمیایی در دستگاه تنفسی، بینی و گلو شود. استنشاق همچنین می تواند در نتیجه اسپاسم، التهاب، برونش ها، پنومونیت شیمیایی و ادم ریوی کشنده باشد. شناخته شده است که استنشاق مزمن علاوه بر خونریزی بینی، فرسایش دندان ها، درد قفسه سینه و برونشیت باعث آسیب کلیه و ریه ها می شود. فرآیند نیترو دار کردن در صنایع تولید مواد منفجره مانند تولید تری‌ نیتروتولوئن TNT، نیترو گلیسیرین و ... استفاده می ‌شود.

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

اسید سولفوریک در انباره ‌های سربی به عنوان محلول الکترولیت استفاده می‌ شود. اسید سولفوریک، یک عامل آبگیری بسیار قوی است. در اکثر واکنش ‌ها به عنوان عامل هیدراتاسیون استفاده می ‌شود و در تولید میوه‌ های خشک هم به میزان کم، از اسید سولفوریک برای جذب آب استفاده می ‌کنند. نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی همه اسید های موجود برای مواد شیمیایی و واکنش های مورد نیاز شما را دارد. اثرات مصرف خوراکی اسید سولفوریک به اندازه استنشاق بد است. بلع ممکن است باعث مسمومیت سیستماتیک همراه با اسیدوز شود که می تواند کشنده باشد. همچنین می تواند باعث آسیب دائمی شدید به دستگاه گوارش شود. مصرف طولانی مدت یا مکرر آن رایج نیست زیرا اولین مصرف معمولا آخرین است. تماس پوست یا چشم با اسید سولفوریک می تواند مخرب باشد. سوختگی های ایجاد شده مشابه و اغلب بدتر از سوختگی های ناشی از اسید هیدروکلریک است. چیزی که اسید سولفوریک را بسیار خطرناک می کند واکنش گرمازا آن با آب است. هنگامی که محلول به آب یا رطوبت وارد می شود، با آب واکنش داده و یون هیدرونیوم ایجاد می کند. این واکنش باعث آزاد شدن مقادیر زیادی گرما در محیط می شود. این واکنش آن قدر قوی است که اسید سولفوریک غلیظ می تواند کاغذ را به خودی خود زغال کند. تماس مکرر با پوست باعث درماتیت می شود و تماس مکرر با چشم می تواند مشکلات بینایی دائمی ایجاد کند. فروشگاه اسید آزمایشگاهی را باید با دقت انتخاب کنید زیرا این اسید ها در واکنش های اساسی مورداستفاده قرار می گیرند. اسید سولفوریک در مقادیر زیادی در مقیاس جهانی تولید می شود و تولید این ماده شیمیایی اغلب با مرحله توسعه یک کشور مرتبط است، به دلیل تعداد زیاد فرآیند های تبدیلی که در آن استفاده می شود. اسید سولفوریک H۲SO۴ یک ماده خام اساسی است که در طیف وسیعی از فرآیند های صنعتی و عملیات تولید استفاده می شود. نسبت بالایی از اسید سولفوریک تولیدی در تولید کود های فسفاته استفاده می ‌شود و از دیگر مصارف آن می ‌توان به شستشوی مس، تولید رنگدانه ‌های معدنی، پالایش نفت، تولید کاغذ و تولید مواد شیمیایی آلی صنعتی اشاره کرد. اسید نیتریک از جمله اسید های موجود در بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی می باشد. تولید اسید نیتریک عمدتا توسط صنعت کود انجام می شود. اسید نیتریک در تولید نیترات آمونیوم و نیترات آمونیوم کلسیم استفاده می شود که به عنوان کود کاربرد دارد. نیترات آمونیوم همچنین در ساخت نیترات آمونیوم اوره UANمورد استفاده در فرمولاسیون کود ها و همچنین به عنوان مواد منفجره استفاده می شود. نیترات آمونیوم همچنین به عنوان یک عامل انفجار در معدن و سایر کاربرد ها استفاده می شود. نیترات کلسیم آمونیوم در ساخت محلول ها و مواد شیمیایی برای تولید الیاف مصنوعی، رنگ و پلاستیک و غیره استفاده می شود. فروشگاه اسید آزمایشگاهی برای تهیه انواع اسید های مناسب کاربردی هستند. اسید نیتریک از اکسیداسیون آمونیاک تولید می شود. آمونیاک مایع تبخیر می شود، فوق گرم می شود و با هوای فشرده به مبدل حاوی کاتالیزور پلاتین و رودیم فرستاده می شود.


در مبدل آمونیاک به اکسید نیتریک تبدیل می شود که سپس با کمک هوای ثانویه به دی اکسید نیتروژن در ظرف اکسیداسیون تبدیل می شود. آب فرآیند دی اکسید نیتروژن را جذب می کند تا اسید نیتریک را در ستون جذب تشکیل دهد. اسید نیتریک دود دار نمی سوزد و در برابر ضربه، جرقه و شوک پایدار است، اما ممکن است مخلوط های انفجاری با نفت سفید، سایر هیدروکربن ها و الکل ها تشکیل دهد. با بسیاری از مواد آلی واکنش داده و ممکن است آن ها را مشتعل کند. در ظرفی که به درستی آماده نشده یا در دما های بالا، ممکن است فشار داخلی ایجاد شود. TLV برای اسید نیتریک دو ppm است. آتش سوزی و نشت اسید نیتریک را می توان با مقدار زیادی آب کنترل کرد. سپس باقی مانده ها باید با کربنات سدیم خنثی شوند. آب یک واکنش گرما زا با اسید نیتریک ایجاد می کند و باعث تکامل مقادیر زیادی NO۲ می شود. با این حال، مه آب با فشار بالا حاوی دود خواهد بود. یک فوم مخصوص بر پایه آب متشکل از سورفکتانت های اکریلیک و پکتین نیز برای دفع بخار موجود است. نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی انواع اسید ها را با بهترین مرغوبیت ها به شما ارائه می کند. اسید نیتریک یکی از پرمصرف ترین معرف های هضم و پرمصرف ترین اکسیدان اولیه برای تجزیه مواد آلی است. اسید نیتریک داغ و غلیظ شصت و هشت درصد یک عامل اکسید کننده قوی است که عناصر کمیاب را از بسیاری از مواد به عنوان نمک های نیترات بسیار محلول آزاد می کند. خواص اکسید کننده اسید نیتریک وقتی کمتر از دو مولار رقیق شود از بین می رود. مهم ترین کاربرد اسید نیتریک در آنالیز سنگ، تجزیه هر دو کانی های کربناته و سولفیدی معمولا در ارتباط با HCl است. ماتریس های اسید نیتریک بهترین محیط اسیدی برای آنالیز ICP-MS هستند. اجزای تشکیل دهنده آن H۲، N۲ و O۲در حال حاضر در هوای وارد شده توسط پلاسما وجود دارند و دامنه یون های چند اتمی به طور قابل توجه ی با افزودن یک ماتریس HNO۳ افزایش نمی یابد و همچنین با اکثر تصمیمات تداخلی ندارد. علاوه بر این، اسید نیتریک به صورت تجاری با خلوص کافی در دسترس است. اسید نیتریک یک اسید معدنی بسیار خورنده است. ترکیب خالص بی رنگ است، اما نمونه ‌های قدیمی ‌تر به دلیل تجزیه به اکسید های نیتروژن NOx و آب، رنگ زردی پیدا می‌کنند. بیشتر اسید نیتریک موجود در بازار دارای غلظت شصت و هشت درصد در آب است. هنگامی که محلول حاوی بیش از هشتاد و شش درصد اسید نیتریک باشد، به آن اسید نیتریک دود اطلاق می شود، که بسته به میزان دی اکسید نیتروژن موجود، بیشتر به عنوان اسید نیتریک دود دار سفید مشخص می شود. یا اسید نیتریک بخاردار قرمز در غلظت های بالاتر از نود و پنج درصد اسید نیتریک معرف اولیه ای است که برای نیتراسیون استفاده می شود افزودن یک گروه نیترو NO۲، معمولا به یک مولکول آلی. در حالی که برخی از ترکیبات نیترو به دست آمده، مواد منفجره حساس به شوک و حساس به حرارت هستند مانند نیتروگلیسیرین و تری نیتروتولوئنTNT، برخی به اندازه کافی پایدار هستند تا در مهمات و تخریب استفاده شوند، در حالی که برخی دیگر هنوز پایدار تر هستند و به عنوان رنگدانه در جوهر استفاده می شوند و رنگ ها اسید نیتریک نیز معمولا به عنوان یک عامل اکسید کننده قوی استفاده می شود. شما عزیزان و گرامیان می توانید با تماس به سایت نرمال لابو از انواع اسید آزمایشگاهی استفاده کنید.

بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو
فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی

استفاده از اسید های مختلف برای انجام آزمایشات متنوع بسیار کاربردی و اساسی می باشد. فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی و غیر اینترنتی بسیار دیده می شود اما سایت نرمال لابو بهترین این فروشگاه های آنلاین می باشد. اسید هیدروکلریک یکی از مهم ترین انواع اسید آزمایشگاهی ست. اسید هیدروکلریک HCl معمولا برای خنثی سازی عوامل قلیایی، به عنوان یک عامل سفید کننده، در صنایع غذایی، نساجی، فلز و لاستیک استفاده می شود. در صورت رها شدن در خاک خنثی می شود و در مواجهه با آب به سرعت هیدرولیز می شود. حمل و نقل از طریق خاک ممکن است آب های زیر زمینی را آلوده کند و برخی از مواد خاک را در خود حل کند. قرار گرفتن در معرض گاز اسید هیدروکلریک یا محلول های HCl ممکن است باعث تحریک چشم و آسیب دائمی با از دست دادن بینایی شود. قرار گرفتن در معرض پوست ممکن است باعث سوختگی شود. استنشاق اسید هیدروکلریک بلافاصله باعث تحریک شدید همراه با سرفه و احساس خفگی می شود. اسید هیدروکلریک از نظر سرطان زایی برای انسان قابل طبقه بندی نیست. فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی و اسید هیدروکلریک یکی از مهم ترین راه ها در دوران کرونا ست. اسید کلریدریک غلیظ رایج ترین اسید هالوژنی است که برای انحلال نمونه های زمین شناسی استفاده می شود. بر خلاف HNO۳، اسید هیدروکلریک یک اسید احیا کننده ضعیف است و به طور کلی برای هضم مواد آلی استفاده نمی شود. این یک حلال عالی برای کربنات ها، فسفات ها، بسیاری از اکسید های فلزی و فلزات است. به عنوان مثال، به دلیل خواص کاهشی و توانایی کمپلکس Cl−، اسید هیدروکلریک حلال بهتری برای حل کردن اکسید های آهن و منگنز نسبت به HNO۳ است. برای تجزیه و تحلیل سیلیکات، اسید هیدروکلریک به طور کلی در ترکیب با اسید های دیگر مانند HF و HNO۳ استفاده می شود، اگر چه برخی از کانی های سیلیکات بازی را می توان به طور کامل یا جزئی توسط اسید هیدروکلریک به تنهایی تجزیه کرد. در دما ها و فشار های بالا، بسیاری از سیلیکات ‌ها و سایر اکسید های نسوز، سولفات ‌ها و فلورید ها توسط اسید هیدروکلریک برای تولید نمک‌ های محلول مورد حمله قرار می ‌گیرند. اسید هیدروکلریک محیط اسیدی ترجیحی برای حل کردن بقایایی است که پس از هضم اسیدی یا ذوب گداخت قلیایی برای تجزیه و تحلیل بعدی با استفاده از طیف سنجی جذب اتمی باقی می مانند. برخلاف تکنیک ‌های جذب اتمی، اسید هیدروکلریک ماتریس نمونه مناسبی برای آنالیز ICP-MS نیست، زیرا یون‌ های چند اتمی حاوی کلرید باعث تداخل عمده و با بسیاری از ردیابی‌ های دیگر می‌شوند. عناصر کروم، آهن، گا، جنرال الکتریک، سه، تیتانیم و روی به میزان کمتری. اسید کلریدریک را می توان به طور موثر از محلول های نمونه با تبخیر مکرر تا خشک شدن اولیه با HNO۳ حذف کرد. اسید کلریدریک به صورت تجاری در غلظت های عمدتا در محدوده بیست و هشت تا سی و شش درصد وزنی در وزن عرضه می شود. در این غلظت ها بخار هیدروژن کلرید با بوی تند تحریک کننده ایجاد می کند.


هم اسید و هم بخار برای اکثر فلزات معمولی بسیار خورنده هستند. برای جلوگیری از خوردگی کارخانه و تجهیزات مجاور در اثر هر گونه بخار خروجی، کارخانه ذخیره سازی و دوز ترجیحا باید در اتاق های اختصاصی قرار گیرد. خطوط تهویه از مخازن ذخیره باید به یک واحد اسکرابر وارد شود، که برای مقابله با بخار های منتشر شده و فشار های ایجاد شده در طول پر کردن مخزن طراحی شده است. آب، محلول هیدروکسید سدیم یا محلول اسید رقیق را می توان به عنوان محیط شستشو استفاده کرد. فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی یکی از بهترین راه ها برای تهیهو استفاده از انواع اسید ها ست. اسید هیدروکلریک باعث تغییرات موضعی pH و دناتوره کردن پروتئین ها می شود. این منجر به تشکیل ادم و نکروز بافت می شود. HCl یک نکروز انعقادی ایجاد می کند که با تشکیل اسکار مشخص می شود. مصرف اسید هیدروکلریک ممکن است منجر به آسیب مری و معده شود. آسیب معده ممکن است ثانویه به تجمع HCl در آنتروم در نتیجه پیلوروسپاسم رخ دهد. بیمارانی که از مصرف اسید هیدروکلریک جان سالم به در می برند، ممکن است دچار تنگی، آتونی معده و انسداد خروجی معده شوند. هنگامی که استنشاق می شود، HCl به طور معمول در دستگاه تنفسی فوقانی رسوب می کند و باعث آسیب می شود. اسید هیدروکلریک غلیظ می تواند تا سطح بروشیول ها و آلوئول ها نفوذ کند و باعث آسیب بعدی به این مناطق شود. اسید کلریدریک که به نام اسید موریاتیک نیز شناخته می شود یک اسید معدنی خورنده و قوی با کاربرد های صنعتی فراوان است که از جمله آن ها هنگام واکنش با یک باز آلی نمک هیدروکلراید تشکیل می دهد. اسید کلریدریک از نظر تاریخی از سنگ نمک و ویتریول سبز و بعدا از نمک معمولی مشابه شیمیایی NaClو اسید سولفوریک تولید می شد. اسید هیدروکلریک ممکن است توسط چندین فرآیند مختلف تولید شود. با این حال، بیشتر اسید هیدروکلریک کلرید هیدروژن تولید شده در ایالات متحده محصول جانبی واکنش کلرزنی است. پس از خروج از فرآیند کلرزنی، جریان گاز حاوی کلرید هیدروژن به سمت ستون جذب حرکت می کند، جایی که اسید هیدروکلریک مایع غلیظ با جذب بخارات هیدروژن کلرید به محلول ضعیف اسید هیدروکلریک تولید می شود. فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی زیادی وجود دارد و سایت نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی بهترین این سایت ها برای تهیه انواع اسید آزمایشگاهی ست. شستشو با اسید هیدروکلریک می تواند وسیله ای برای تخریب انتخابی دانه های مغناطیسی باشد. این روش برای سنگ ‌های سیلیسی، به ‌ویژه ماسه‌ سنگ ‌های قرمز، که حاوی یک مغناطش ثانویه به دلیل رشد برآمده هماتیت ریز دانه و رنگدانه ‌ای هستند، کاربرد دارد. سرعت انحلال هماتیت دانه درشت با منشاء آواری کمتر از هماتیت رنگدانه ای دانه ریزتر با منشاء دیاژنتیکی است، به دلیل نسبت بالا تر سطح به حجم دانه برای دانه های ریز تر. شستشو در اسید هیدروکلریک سه تا ده نیوتن، و اندازه‌گیری پسماند در فواصل زمانی معین در طول شستشو، وسیله ‌ای برای تفکیک اجزا با طیف ‌های لیچینگ متمایز فراهم می ‌کند.

فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

شکاف هایی در نمونه بریده می شوند تا سطح نمونه در تماس با اسید به حداکثر برسد. وجود اسید کلریدریک یا کلر مولکولی در فاز گازی سرعت خوردگی فولاد را به میزان قابل توجه ی افزایش می دهد. نرخ یافت شده در زباله سوز ها به هزار نانومتر در ساعت می رسد. تحقیقات ثابت می کند که با از دست دادن HCl، یک لایه محافظ جامد و محکم تشکیل می شود. با غلظت یک دهم درصد HCl در سطح Fe۲O۳، حباب هایی تشکیل می شود که با این وجود بر یکپارچگی مقیاس اکسید محافظ تأثیر نمی گذارد. اسید سیتریک از جمله اسید آزمایشگاهی می باشد که می توانید آن را در نرمال لابو، مرجع فروش اسید آزمایشگاهی پیدا کنید. اسید سیتریک کلسیم را کلات می کند و توسط بانک های خون استفاده می شود، زیرا کلات سیترات - کلسیم به جلوگیری از انعقاد خون کمک می کند. سیترات در طول همودیالیز با دیالیز های سلولز تری استات به هپارین به عنوان یک ضد انعقاد ارجحیت دارد. احتمالا با کیلاسیون یون ‌های کلسیم، تیمار سیترات باعث کاهش انتشار شاخص‌ های دگرانولاسیون سلول ‌های پلی ‌مورفونوکلئر می‌ شود. از آنجایی که اسید سیتریک یک اتصال دهنده بسیار کارآمد برای کلسیم است، از آن در درمان کیلاسیون برای آلودگی فلزات سنگین استفاده شده است. یک اثر خاص تیمار اسید سیتریک بر هسته های سلولی جدا شده از قشر مغز گاو منجر به استخراج مجموعه خاصی از پروتئین ها از هسته ها به جای جداسازی غشای هسته ای داخلی و خارجی می شود. استفاده از اسپری آئروسل اسید سیتریک به عنوان یک کمک ایمن، راحت و کارآمد برای ترک سیگار گزارش شده است. اسید سیتریک می تواند جایگزین اسید استیک به عنوان عامل اسیدی در دیالیز شود. از آنجایی که اسید سیتریک یک پودر خشک است، استفاده از آن امکان فرمولاسیون دیالیز های خشک را فراهم می کند که حمل و نقل و ذخیره سازی را راحت می کند. اسید سیتریک در مخلوط های جوشان و سیتریک اسید مونوهیدرات در تهیه گرانول های جوشان استفاده می شود. مونوهیدرات اسید سیتریک به عنوان یک هم افزایی برای افزایش اثربخشی آنتی اکسیدان ها استفاده می شود. ترکیبی از اسید سیتریک و گلیسین برای بهبود پایداری انحلال کپسول ‌های ژلاتین سخت با جلوگیری از تشکیل پلیکول یا اتصال عرضی ژلاتین کپسول استفاده شد. استفاده از اسید سیتریک ترکیبی و هیدروکسی پروپیل سلولز با جایگزینی کم منجر به انحلال بسیار سریع کاربامازپین از اشکال دوز جامد می شود. اسید استیک از جمله انواع اسید آزمایشگاهی می باشد که در فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی یافت می شود. اسید استیک یک محصول عمده شیمیایی آلی است که تقاضای داخلی سالانه آن بیش از شش میلیارد پوند است. اسید استیک در حال حاضر برای مصارف شیمیایی موجود است که از پتروشیمی مشتق شده است. تخمیر اسید استیک، که از دوران باستان به شکل سرکه شناخته شده است، یک اکسیداسیون جزئی استوباکتر از اتانول است. اخیرا تبدیل هموفرمنتیو گلوکز به اسید استیک توسط باکتری کلستریدیوم استوژنیک توسعه یافته است.


در برخی موارد می توان از هر مول خوراک قند شش کربنه سه مول استات تولید کرد و غلظت استات تا یک و نیم درصد را می توان انباشته کرد. این نوع تخمیر به طور موثری بازده نظری اسید استیک از گلوکز را تا پنجاه درصد افزایش می دهد و مسیر معقول تری را برای منابع تجدید پذیر فراهم می کند. اسید استیک به نام ‌های اسید اتانوئیک، اسید اتیلیک، اسید سرکه و متان کربوکسیلیک اسید نیز شناخته می‌ شود. دارای فرمول شیمیایی CH۳COOH است. اسید استیک محصول جانبی تخمیر است و بوی خاص سرکه را می دهد. سرکه حدود چهار تا شش درصد اسید استیک در آب است. محلول های غلیظ تری را می توان در استفاده های آزمایشگاهی یافت و اسید استیک خالص که فقط حاوی مقداری آب است به نام اسید استیک یخبندان شناخته می شود. اسید استیک سی و سومین ماده شیمیایی تولید شده در ایالات متحده است. اسید استیک در ساخت انیدرید استیک، استات سلولز، مونومر وینیل استات، استر های استیک، اسید کلراستیک، پلاستیک ها، رنگ ها، حشره کش ها، مواد شیمیایی عکاسی و لاستیک استفاده می شود. سایر کاربرد های تجاری شامل ساخت ویتامین ها، آنتی بیوتیک ها، هورمون ها و مواد شیمیایی آلی و به عنوان یک افزودنی غذایی است. غلظت معمول اسید استیک که به طور طبیعی در غذا ها وجود دارد، هفتصد تا هزار و دویست میلی گرم در کیلوگرم در شراب ها، تا هشت صد و شصت میلی گرم بر کیلوگرم در پنیر های کهنه و دو هشت دهم میلی گرم بر کیلوگرم در آب پرتقال تازه است. اسید استیک یک محرک قوی چشم، پوست و غشای مخاطی است. تماس طولانی مدت پوست با اسید استیک یخچالی ممکن است منجر به تخریب بافت شود. قرار گرفتن در معرض استنشاق هشت ساعت با بخارات اسید استیک با ده قسمت در میلیون ppmمی تواند باعث تحریک چشم، بینی و گلو شود. در صد ppm تحریک ریه مشخص شده و ممکن است آسیب احتمالی به ریه ها، چشم ها و پوست ایجاد شود. غلظت بخار فوری برای زندگی یا سلامتی هزار ppm باعث تحریک چشم ‌ها، بینی و دستگاه تنفسی فوقانی می‌شود و قابل تحمل نیست. این پیش بینی ها بر اساس آزمایش های حیوانی و قرار گرفتن در معرض صنعتی بود. حساسیت پوست به اسید استیک نادر است، اما رخ داده است. اسید استیک یک اسید کربوکسیلیک مصنوعی با خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است. اگر چه مکانیسم اثر آن به طور کامل شناخته نشده است، اسید استیک تجزیه نشده ممکن است حلالیت لیپیدی را افزایش دهد و باعث افزایش تجمع اسید های چرب در غشای سلولی یا سایر ساختار های دیواره سلولی شود. اسید استیک به عنوان یک اسید ضعیف می تواند متابولیسم کربوهیدرات را مهار کند و منجر به مرگ بعدی ارگانیسم شود. اسید استیک یک اسید مونو کربوکسیلیک ساده حاوی دو کربن است. نقش یک حلال پروتیک، تنظیم کننده اسیدیته غذا، نگهدارنده مواد غذایی ضد میکروبی و متابولیت دافنی مگنا دارد. این یک اسید مزدوج از یک استات است. اسید استیک یک اسید آلی آلیفاتیک است. این یک مایع خورنده و رطوبت گیر با بوی سرکه است.

فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو

می توان آن را با اکسید کردن استالدئید در حضور نمک منگنز یا کبالت سنتز کرد. از آن برای سنتز انیدرید استیک، استات سلولز و استر های استیک استفاده می شود. تأثیر آن بر تخریب کاغذ تاریخی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. اسید استیک یک منبع کربن رایج در فرآیند متابولیسم میکروبی است و محصول نهایی فرآیند تخمیر بی هوازی میکروبی است. بنابراین، اثرات غلظت ‌های مختلف اسید استیک بر رشد میکرو ارگانیسم ‌های تولید کننده هیدروژن فتوسنتزی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و غلظت ‌ها به ترتیب دو تاهفت گرم در لیتر تعیین شد. اسید استیک عمدتا از استیل زدایی همی سلولز به دست می آید. واکنش را می توان در ترک حرارتی سلولز نیز انتظار داشت. بنابراین، هولوسلولز منبع اصلی اسید استیک است. در طی پیرولیز، هولوسلولز ابتدا دپلیمریزه می ‌شود و قطعات تجزیه شده متعاقبا تحت بریدگی حلقه قرار می‌ گیرند و در نتیجه با استیل ‌زدایی قطعات، اسید استیک تولید می ‌کنند. لیگنین همچنین یک ماده خام برای تولید اسید استیک است. اسید استیک یک ترکیب آلی مایع بی رنگ با فرمول شیمیایی CH۳COOH است که جدا از آب جزء اصلی سرکه نیز می باشد. اسید استیک که برای همه آشنا ست، طعم ترش و بوی تند مشخصی دارد که در بسیاری از غذا های تخمیری سنتی مانند کومیس و سرکه میوه رایج است. اسید استیک به عنوان دومین اسید کربوکسیلیک ساده، نه تنها یک معرف شیمیایی مهم در صنایع شیمیایی است، بلکه یک ماده مفید در صنایع غذایی است که اغلب به عنوان تنظیم کننده اسیدیته یا چاشنی استفاده می شود. علاوه بر این، اسید استیک حاوی یک گروه استیل است که برای همه اشکال حیات اساسی است. اگر چه اکثر مردم بر این باورند که مقدار زیادی اسید استیک برای تولید سرکه استفاده می شود، اما در واقع، در مقایسه با مصرف در صنایع شیمیایی، حجم کل اسید استیک مورد استفاده برای سرکه نسبتا کم است. اسید سیتریک در نوشیدنی ها، ژله ها، مربا ها، کنسرو ها و آب نبات ها برای ایجاد طعم ترش و اسیدی استفاده می شود. این ماده در ساخت رزین های آلکیدی، به شکل استری شده آن به عنوان نرم کننده و باز دارنده کف، در ساخت نمک های اسید سیتریک، کمکی برای تسهیل برداشت میوه در برداشت، و در محصولات لبنی کشت شده استفاده می شود. سایت نرمال لابو یکی از بهترین و مناسب ترین سای های ست که اقدام به فروش اینترنتی اسید آزمایشگاهی کرده است.

برای خرید مواد شیمیایی

سخن پایانی

استفاده از انواع روش ها برای پیدا کردن اسید آزمایشگاهی که مرغوبیت بسیار بالایی دارند باید با دقت انجام شود. فروشگاه اسید آزمایشگاهی نرمال لابو یکی از مهم ترین این سایت ها در بازار آنلاین ایران می باشد. اسید استیک یک ماده شیمیایی عمده است که به عنوان ماده خام در تولید وینیل استات، ترفتالیک اسید، استر های استات و انیدرید استیک استفاده می شود. همه این فرآیند ها شامل مرحله ای برای جدا سازی اسید استیک از آب است که هم به خلوص بالا و هم با بازیابی بالا اسید استیک نیاز است. اگر چه اسید استیک و آب یک آزئوتروپ تشکیل نمی ‌دهند، جدا سازی آن به دلیل فشار مماس روی انتهای آب خالص دشوار است. یک روش معمول صنعتی برای غلبه بر فشار مماس، افزودن یک محرک و در نتیجه استفاده از تقطیر آزئوتروپیک نا همگن است. اسید سیتریک به طور سنتی از آسپرژیلوس نیجر تولید می شود. تولید اسید سیتریک در سال یک و شش دهم تن است. آسپرژیلوس این اسید را تحت غلظت سوبسترا بالا، محتوای کم و محدود نیتروژن و عناصر کمیاب تحت حفظ بالا و pH پایین جمع می کند. تولید اسید سیتریک هنوز در حال بداهه سازی است، جایی که تکنیک های اصلاح سنتی مانند جهش زایی و بهینه سازی شرایط کشت دیگر عملکرد خوبی ندارند. بیشتر اسید استیک از طریق کربونیلاسیون متانول ساخته می شود، جایی که متانول و مونوکسید کربن برای تولید اسید استیک واکنش نشان می دهند. این ترکیب با اتانول، اتیل اتر، استون و بنزن قابل اختلاط است و در تتراکلرید کربن و دی سولفید کربن محلول است. سایت نرمال لابو بهترین فروشگاه اسید آزمایشگاهی می باشد.

فروش اسید آزمایشگاهی - نرمال لابو