advertise

با ما در تماس باشید!

با ما در تماس باشید!

برای ایجاد بالاترین قابلیت اطمینان در محیطهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود با ما تماس بگیرید

تماس با ما :

تلفن:۰۹۱۳۴۲۶۷۵۹۵
فاکس:۳۲۳۶۸۱۱۳-۰۳۱
فاکس:۳۲۳۶۸۱۲۶-۰۳۱

تماس با ما :

تلفن:۰۹۱۳۴۲۶۷۵۹۵ فاکس:۳۲۳۶۸۱۱۳-۰۳۱
فاکس:۳۲۳۶۸۱۲۶-۰۳۱

آدرس:

اصفهان - خیابان مسجد سید - مقابل خیابان پنج رمضان - نبش خیابان ظهیر الاسلام - ساختمان نرمال لابو

آدرس:

اصفهان - خیابان مسجد سید - مقابل خیابان پنج رمضان - نبش خیابان ظهیر الاسلام - ساختمان نرمال لابو

ایمیل :

info@normal-labo.ir

ایمیل :

info@normal-labo.ir

ساعت کاری:

از شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۶:۰۰ پنج شنبه ها ۸ الی ۱۳

ساعت کاری:

از شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۶:۰۰ پنج شنبه ها ۸ الی ۱۳

.

.

نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید:


نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی

نرمال لابو

فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها

فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، نرمال لابو مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها و نرمال لابو مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران موضوعاتی هستند که این مقاله پیرامون آن ها نوشته شده است. در ابتدا، فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها را بررسی خواهیم کرد. برای این مسئله، ابتدا باید با تاریخچه فروش اینترنتی آشنا شویم. تاریخچه فروشگاه های اینترنتی به سال های هزار و نهصد و نود تا سال هزار و نهصد و نود و شش میلادی بر می گردد. همان سال هایی که تحول عظیمی در عرصه خرید و فروش به وجود آمد و با گذشت مدت زمان کوتاهی مورد استقبال فراوانی از سوی کاربران قرار گرفت. در این زمان با فراگیر شدن اینترنت بین عموم مردم، تفاوت زیادی در شیوه زندگی آن ها به وجود آمد. امروزه در دنیای تجارت الکترونیک، با وجود سایت ها و همچنین اپلیکیشن های فروشگاهی خرید و فروش، رنگ و روی تازه ای به خود گرفته است. از طرفی، جذابیت هایی مانند سهولت و فراگیری باعث شده تا صحبت درباره فروشگاه های اینترنتی زیاد شود. در این مقاله تحت عنوان فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در کنار بررسی نکات مهم به ارزیابی تاریخچه فروشگاه اینترنتی در جهان خواهیم پرداخت. راه اندازی این فروشگاه های اینترنتی با واکنش های مثبتی مواجه شد. از آن جایی که خرید و فروش در گذشته با مشکلاتی مواجه بود و به دلیل مشغله های و کمبود وقت آزاد برای خرید، افراد از رفتن به بازار و خرید حضوری اجتناب می کردند. به همین دلیل اکثر افراد به دنبال راهی برای خرید کالای مورد نظر در کمترین زمان و بالاترین کیفیت بودند. امروزه تمامی این معضلات، با طراحی این سایت ها و فروشگاه های اینترنتی رفع شده و اکثر افراد می توانند به راحتی و با صرف کمترین زمان به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. با مقایسه شرایط خرید و فروش در گذشته و در زمان حال به راحتی به این امر پی می بریم که جامعه بشری میل و رغبت بیشتری به خرید و فروش در فروشگاه های اینترنتی دارند.

نرمال لابو

نرمال لابو

واکنش هایی که کاربران نسبت به این نوع تحول در امر خرید فروش داشتند سبب شده تا علاوه به پایدار بودن این نوع فروشگاه ها، روز به روز به امکانات و حوزه های فعالیتشان افزایش یابد. فروشگاه نرمال لابو یکی از این فروشگاه ها ست که در حوزه فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند. نرمال لابو فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها را بر عهده دارد. نرمال لابو مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران نیز می باشد. در ادامه لازم است اولین و نام آورترین فروشگاه اینترنتی جهان را معرفی کنیم که برای اولین بار راحتی و امنیت در امر خرید را به ارمغان آورده اند.در بین فروشگاه های موفق اینترنتی در جهان می توان به فروشگاه های ای بی و آمازون اشاره کرد. در ادامه به بررسی مختصر از این دو فروشگاه بی نظیر می پردازیم. فروشگاه ای بی در سال هزار و نهصد و نود و پنج توسط پیر امیدیار، کارآفرین اصالتا ایرانی، طراحی و راه اندازی شده است. این فروشگاه به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی شناخته شده، چرا که تمامی کالاها را به اکثر کشورها عرضه می کند. یکی دیگر از فروشگاه های معروف در زمینه فروش اینترنتی، آمازون می باشد. فروشگاه آمازون در سال هزار و نهصد و نود و چهار توسط جف بیزوس طراحی شد. این فروشگاه فعالیت خود را با فروش کتاب های الکترونیکی آغاز کرد که بسیار موفق بود. امروزه فروشگاه آمازون به دلیل محبوبیتی که بین کاربران خود به دست آورده، کالاهای دیگری نیز در این فروشگاه خود عرضه کرده و حوزه فعالیت خود را گسترش داده است. نکته جالب که ذهن اکثر کاربران را مشغول کرده، علت نامگذاری این فروشگاه به نام آمازون است که بعدها مشخص شد این نام برگرفته از جنگل های آمازون است. از اصلی ترین ویژگی این جنگل می توان به شکوه و خارق العاده بودن آن اشاره کرد. در واقع این فروشگاه سعی کرده که با این نوع نام گذاری، شکوه و عظمت فروشگاه خود را به رخ بکشد و نام فروشگاه خود را در ذهن ها ماندگار کند.


در ایران نیز فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند. امروزه شرکت های فراوانی که در زمینه فروش اینترنتی فعالیت دارند و از مزایا و امکانات زیادی برخوردار هستند. شما قادرید به راحتی خرید خود از این فروشگاه ها را انجام دهید. تنها کافی ست که وترد سایت و یا اپلیکیشن مربوطه شوید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. حال سؤالی که پیش می آید ای است که فروش اینترنتی چگونه پس از بیش از دو دهه، هنوز هم مشتریان پر و پا قرص خود را دارند. با بررسی تاریخچه فروشگاه اینترنتی می توان به این امر پی برد که راه اندازی این مجموعه ها از ابتدای امر تا کنون دارای مزایای فراوانی هستند. از جمله مزیت های فروشگاه اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد. سهولت در امر خرید یکی از مزایای فروشگاه های اینترنتی می باشد. همانطور که ذکر کردیم، خرید از این فروشگاه ها بسیار آسان است. خرید از نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، نیز مانند دیگر فروشگاه های اینترنتی به راحتی صورت می پذیرد. تنوع بالای محصولات یکی دیگر از مزایای فروشگاه های اینترنتی می باشد. سایت نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران، تنوع محصول بالایی دارد. به طوری که هر گونه ماده شیمیایی و یا تجهیزات آزمایشگاهی را می توانید در این فروشگاه بیابید. کاهش هزینه های جانبی دیگر مزیت فروشگاه های اینترنتی می باشد. با خرید از فروشگاه های اینترنتی، نیاز نیست مبلغ اضافه ای برای چیزهایی که نیاز ندارید، بپردازید. در دسترس بودن خدمات شرکت در شبانه روز را می توان یکی از مهم ترین نقاط مثبت فروشگاه های اینترنتی دانست. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران به صورت شبانه روزی صورت می پذیرد. امکان مقایسه قیمت ها در کوتاه ترین زمان نیز در سایت نرمال لابو وجود دارد. برای خرید از فروشگاه نرمال لابو نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و می توانید در منزل، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. درخواست و ثبت سفارش در فروشگاه های اینترنتی از جمله نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در کمترین زمان صورت می پذیرد.

نرمال لابو

نرمال لابو

از مزیت های خرید اینترنتی علاوه بر موارد ذکر شده، می توان به قیمت مناسب نیز اشاره کرد. اکثر فروشگاه های اینترنتی برای جلب مشتری از تخفیف برای محصولات خود استفاده می کنند. در این صورت، مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایند. با به وجود آمدن اینترنت، فروشگاه های اینترنتی نیز به وجود آمدند. این امر سبب شد تا افراد، کالاهای مورد نظر خود را در اینترنت برای فروش به نمایش بگذارند و افرادی که قصد خرید دارند، به راحتی این محصولات را مشاهده کرده و کالای مورد نظر خود را بدون رفتن به بازار خریداری نمایند. با توجه به مطالب گفته شده و بررسی تاریخچه فروشگاه اینترنتی در جهان، به این امر پی می بریم که این فروشگاه ها توانستند تحول عظیمی در خرید و فروش اجناس و کالاها ایجاد کنند. مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی نیز از این اتفاقات بی نصیب نماندند. فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که به فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی مشغول اند یکی از بهترین این فروشگاه ها، سایت نرمال لابو می باشد. نرمال لابو فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها را بر عهده دارد. در ادامه بهترین برندهای تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی را مورد بررسی قرار می دهیم. مهم ترین مسائلی که خریداران تجهیزات و ابزارآلات آزمایشگاهی به دنبال آن هستند، اعتبار برند، کیفیت محصولات و خدمات ارائه دهنده است. در ادامه با معرفی معروف ترین برندهای تولید کننده تجهیزات آزمایشکاهی سعی می کنیم اطلاعات مفیدی در مورد این شرکت ها را در اختیار شما بگذاریم تا قبل از خرید با آن ها آشنا شوید و خرید مطمئن تری را انجام دهید. یکی از بزرگ ترین تولید کننده های تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاهی، شیمیایی، محیطی و میدانی در جهان، شرکت هانا اینسترومنت است. این شرکت در سال هزار و نهصد و هفتاد و هشت در کشور ایتالیا بنا شد.


از اولین محصولات تولید شده این شرکت در دهه هشتاد میلادی می توان به پی اچ متر اشاره کرد. در آن زمان یکی از بزرگ ترین نیازها برای بخش آزمایشگاهی، پی اچ متری با قابلیت حمل آسان، دقت بالا و قیمت مناسب بود. کمپانی هانا در آن زمان موفق شد این نیاز را به خوبی رفع کند و اولین محصول خود را با قیمتی مناسب به بازار عرضه کند. کمپانی هانا بعد از گذشت این سال ها توانسته در سی و دو کشور جهان حدود چهل شعبه داشته باشد. همچنین شعبه مرکزی آن در کشور آمریکا واقع شده است. در بخش تولید نیز محصولات این مجموعه در کشورهای سنگاپور، مجارستان، رومانی و جزیره موریس ساخت و پرداخت می شود. محصولات این کمپانی دارای گواهی ایزو نه هزار و یک می باشد . محصولات هانا در فروشگاه نرمال لابو موجود است. شما می توانید محصولات این برند معتبر را از بازرگانی اعتصامی تهیه کنید. در ادامه به یکی دیگر از برندهای معروف در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می پردازیم. شرکت تایوانی ای زد، طراح، توسعه دهنده و تولید کننده تجهیزات و ابزارآلات آزمایشگاهی جهت اندازه گیری، نظارت و ضبط دما، رطوبت، شاخص گرما، جریان هوا، فشار هوا، کیفیت هوا، کیفیت آب، سطح صدا، سرعت چرخش و تصویربرداری با سرعت بالا می باشد. این مجموعه در سال هزار و نهصد و نود و یک تأسیس شد و مقر اصلی آن در تایوان است. همچنین محصولات این مجموعه دارای گواهینامه ایزو نه هزار و یک می باشد. شرکت ای زد یکی از کمپانی های فعال در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری محیطی ست که محصولات خود را در آمریکا، اروپا و آسیا به فروش می رساند. مدیران کمپانی معتقد اند که کیفیت و تعالی خدمات از اصلی ترین مشخصات محصولات این مجموعه است. دلیل این موضوع را سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه، ماشین آلات مهندسی، تأسیسات تولیدی، قابلیت های زنجیره تأمین و منابع انسانی برای خدمات بهتر و تأمین انتظارات شرکای جهانی خود می دانند. تأسیسات تولیدی این شرکت در تایوان و شنژن است و دفتر اصلی آن در شهر تایچونگ است. فلسفه ای زد این است که بهترین محصول در واقع شریک مطمئنی برای کمک به مشتری در انجام فعالیت های روزمره است.

نرمال لابو

نرمال لابو

محصولاتی که کمپانی ای زد ارائه می دهد شامل پی اچ متر، شوری سنج، سختی سنج، مولتی متر و اکسیژن متر است. این محصولات، در سایت نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی موجود هستند و می توانید آن ها را خریداری نمایید. دیگر شرکت فعال در حوزه تولید ابزار دقیق مجموعه میلواکی می باشد. این شرکت در کشور آمریکا وجود دارد و یکی از زیر مجموعه های شرکت اصلی آن است که در چین واقع شده است. در ابتدای فعالیت این کمپانی در حدود سال هزار و نهصد و بیست و چهار برای این شرکت اتفاقات بسیاری مانند آتش سوزی رخ داده است، اما این مجموعه توانسته بر این مسائل فائق بیاید و به حیات خود ادامه دهد. کمپانی میلواکی تولید کننده محصولاتی نظیر پی اچ متر، دماسنج، فتومتر، کدورت سنج، رفرکتومتر، الکترود، محلول های کالیبراسیون، کیت های اندازه گیری و شناسایی می باشد. یکی از مسائلی که در مورد کیفیت محصولات کمپانی میلواکی وجود دارد، این است که توانسته به عنوان تأمین کننده ابزارآلات نیروی دریایی ایالات متحده فعالیت کند و رضایت آن ها را جلب نماید. در نهایت نکته قابل بحث در مورد این شرکت این است که برای چندین مرحله مالکان آن تغییر کرده اند و به دیگران واگذار شده است. محصولات این برند نیز در سایت نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران وجود دارد. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی برند میلواکی از سایت نرمال لابو میسر است. کمپانی لترون نیز یکی دیگر از شرکت هایی ست که در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند. لترون یک شرکت فناوری محور و مردم محور است. این مجموعه به صورت سهامی خاص و با هیئت مدیره هدایت می شود. این مجموعه توسط پنج اصل بسیار ساده که هنگام بنیانگذاری تهیه و تنظیم شده فعالیت می کند. مجموعه لترون دارای سابقه بسیار طولانی در زمینه رشد و نوآوری های هوشمندانه است.


کمپانی لترون در ابتدای کار در آزمایشگاهی موقت در شهر نیویورک آمریکا در سال های آخر دهه هزار و نهصد و پنجاه شکل گرفت. داستان این شکل گیری به این صورت بود که فیزیکدان جوانی که مجذوب زیبایی نور شده بود، به دنبال تغییرات شدت آن برای حالت های مختلف شده بود. این فیزیکدان جوان تصمیم گرفت دستگاهی بسازد که امکان تغییر شدت نور را در منازل داشته باشد. در آن زمان این ایده، عجیب و پر هزینه بود. از بزرگترین کاربردهای صنعتی دستگاه به استفاده در سالن های سینما بر می گردد. مورد دیگر در بحث خانگی این است که افراد بسیاری به دلیل سختی و هزینه بالا برای منازل خود نورگیر نصب نمی کردند. بعد از این اختراع، این مسئله حل شد و تنظیم نور منازل ممکن شد. سرانجام در همان سال هزار و نهصد و پنجاه و نه این ایده اجرایی شده و اتفاقات بسیاری در صنعت روشنایی رخ داد. دفتر مرکزی شرکت لترون در کوپرزبورگ، پنسیلوانیا، حدود پنجاه مایلی شمال فیلادلفیا می باشد. دفاتر فروش و خدمات لترون در سراسر جهان واقع شده اند و دفاتر آن در لندن، پاریس، بارسلونا، مادرید، برلین، سائوپائولو، دبی، هنگ کنگ، سنگاپور، توکیو، شانگهای و پکن است. در طی پنجاه سال نوآوری ، لترون صدها دستگاه و سیستم کنترل روشنایی اختراع کرده و محصولات خود را از دو محصول به پانزده هزار مورد گسترش داده است. هر محصول لترون با کاهش مصرف برق در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به طور کلی، مجموعه تجهیزات کنترل میزان روشنایی لترون باعث کاهش نه میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی شده است، که این باعث می شود سالانه یک میلیارد دلار قبض های برق مشتریان کاهش یابد. با خرید از نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، می توانید از خریدی راحت و بدون دغدغه بهره مند شوید. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها وظیفه سایت نرمال لابو می باشد.

نرمال لابو
نرمال لابو

نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران

نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران می باشد. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی را فروشگاه نرمال لابو به انجام می رساند. برای این که با کاری که فروشگاه نرمال لابوانجام می دهد، آشنایی بیشتری پیدا کنید، بهتر است که با تعدادی از تجهیزات آزمایشگاهی آشنا شوید. تجهیزات آزمایشگاهی مجموعه ای از دستگاه ها، ابزار و وسایل آزمایشگاهی هستند که وجود آن ها در آزمایشگاه برای محققین و دانشمندان بسیار حائز اهمیت است. زیرا، برای انجام آزمایشات دقیق، تحقیق و پژوهش کاربرد بسیار بالایی دارند . این تجهیزات بسته به نوع آزمایشگاه متفاوت بوده و بر اساس نوع کاربردی که دارند ابزار های ساده تا دستگاه های پیچیده را شامل می شوند. هر چقدر تجهیزات به کار رفته در آزمایشگاه، دقیق تر و مدرن تر باشد نتیجه ی آزمایش ها از دقت بیشتری برخوردار خواهد بود. در ادامه با تعدادی از وسایل ساده آزمایشگاه آشنا خواهیم شد. لوله آزمایش نخستین وسیله ای ست که در مورد آن صحبت می کنیم. لوله آزمایش یا لوله کشت از ابزارهای متداول آزمایشگاهی ست که در بیشتر آزمایشگاه های شیمی یافت می شود. این وسیله که از شیشه یا پلاستیک شفاف ساخته می شود به شکل یک لوله بلند است که از یک سر باز و از سر دیگر بسته و به صورت محدب است. لوله های آزمایشگاهی بزرگتر که برای جوشاندن مایعات استفاده می شود، به لوله جوش معروف است. برخی از انواع لوله ها به نام لوله های مخروطی معروف هستند که این لوله ها بیشتر برای سانتریفوژ استفاده می شوند. لوله آزمایش یا لوله نمونه، یکی از پرکاربرد ترین ظروف آزمایشگاهی ست و به صورت لوله بلندی ست که یک سر آن باز و سر دیگر به صورت محدب و از جنس شیشه معمولی یا پیرکس است و در اندازه های گوناگون برای انجام آزمایش های مختلف به کار می رود. این وسیله برای نگه داری و گرم کردن محلول ها و مایعات است و از جنس های مختلف مانند پلاستیک و شیشه ساخته می شود.


محلول لوله آزمایش را می توان در ظروف دیگر مانند بشر، ارلن، بالن، پتری دیش، استوانه مدرج ریخت و یا حتی با استفاده از پیپت از داخل آن محلول برداشت. در انتها نیز با استفاده از پیست می توان آن را شست. لوله آزمایش برای نگهداشتن، ترکیب کردن و گرم کردن مواد شیمیایی مایع یا جامد در مقادیر کم استفاده می شود. از لوله کشت در آزمایشگاه های زیست شناسی برای کشت و نگهداری اورگانهای زنده مانند باکتریها، کپک ها و غیره استفاده می شود و در پزشکی برای نگهداری از نمونه های خون استفاده می شود. در آزمایشگاه های مختلف برای سازمان دهی لوله های آزمایش، از رک یا با عنوان جالوله استفاده می شود. لوله آزمایش در نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، موجود است و می توانید آن را سفارش دهید. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها را از نرمال لابو بخواهید. یکی دیگر از وسایل پرکاربرد آزمایشگاه، بشر می باشد. بشر ظرفی شیشه ای و استوانه ای به شکل لیوان است که برای حمل و جابجایی مایعات و گاهی برای حرارت دادن مایعات و محلول ها در آزمایشگاه شیمی به کار می رود. کف بشر تخت است و می توان آن را روی میز آزمایشگاه قرار داد و لبه بالایی آن معمولا یک فرورفتگی به سمت خارج دارد که موجب می شود که مایع را بتوان به آسانی از آن به ظرف دیگری ریخت. بشرها در اندازه های بسیار متنوعی ساخته می شوند. گنجایش برخی از بشرها چند میلی لیتر و برخی دیگر چندین لیتر است اما بشرهایی که در آزمایشگاه های معمولی به کار می روند حدود دویست و پنجاه تا پانصد سی سی گنجایش دارند. روی سطح خارجی بشر مدرج علاوه بر اندازه گنجایش آن، درجه بندی هم شده و می توان با مقدار مایع موجود در بشر را به وسیله این درجه ها تخمین زد. دقت این درجه بندی به اندازه ای است که حدودا مایع موجود در بشر را می توان تخمین زد. اما برای اندازه گیری دقیق مایعات می باید از وسایل دیگر مثل استوانه مدرج یا بورت یا پیپت استفاده کرد.

نرمال لابو

نرمال لابو

در صورتی که روی بشر درجه بندی نشده باشد به آن بشر ساده می گویند. کاربرد بشر را می توان در برداشتن و جابجا کردن مایعات، حل کردن مواد و تهیه محلول ها، گرم کردن مواد، رسوب گیری و موارد دیگر دانست. در صورتی که از مایع یا جامدی که مورد آزمایش ما قرار دارد گاز متصاعد می شود یا احتمال دارد که هنگام حرارت دادن یا هم زدن آن، به اطراف پاشیده شود، باید به جای بشر از ارلن استفاده کرد. چرا که اولا دهانه بشر خیلی باز است و دوما دهانه ظروف دیگر مثل ارلن را می توان با چوب پنبه بست اما دهانه بشر را نمی توان کاملا مسدود کرد. انواع بشر در سایت نرمال لابو وجود دارد. شما می توانید وارد سایت نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران شوید و بشر مد نظر خود را سفارش دهید. یکی ‌از تجهیزات شیشه‌ای آزمایشگاه که بسیار پرکاربرد نیز می باشد، ارلن مایر است. طراحی این ظرف آزمایشگاهی به نام امیل ارلن مایر ثبت شده است که به نام همان مخترع نیز نامگذاری شده است. این ظرف شیشه ای به دلیل شکل ظاهری که دارد کاربرد های همچون محلی برای نگهداری مواد، قرار دادن روی هیتر و حرارت دادن مواد داخل آن و مخلوط کردن محلول ها را می تواند انجام دهد. ارلن به عنوان یک ظرف شیشه ای که کف آن صاف است، می تواند مواد را در داخل خود به خوبی نگه دارد و در زمان حرارت دادن نیز مواد داخل آن به بیرون پرتاب نمی شود. گردن ظرف ارلن، باریک است و به راحتی در دست جای می گیرد و می توان مواد داخل آن را با دست تکان داد و مخلوط نمود. شکل ظاهری ارلن موجب می شود که محلول های داخل آن به راحتی تبخیر نشود. بهتر است که ارلن در معرض حرارت مستقیم حرارت قرار نگیرد. معمولا این ظرف شیشه ای ازجنس بورو سیلیکات است. سایز های مختلفی از پنجاه تا هزار میلی لیتر این ظرف برای مصارف مختلف تولید می گردد.


انواع مختلفی از ارلن ها موجود است که از نظر شکل ظاهری و کاربرد با یکدیگر متفاوت هستند. حال تفاون ارلن و بشر را بیان می داریم. زمانی که در آزمایشی محلول ها تحت تأثیر دما قرار می گیرند، استفاده از ارلن به جای بشر پیشنهاد می شود. زیرا دهانه بشر بزرگتر است و احتمال تبخیر مقدار زیادی از محلول وجود دارد، در صورتی که ظرف مخروطی تبخیر کمتری را خواهد داشت. در زمان چرخش محلول ها بر روی روتاتور و یا استفاده از مگنت داخل محلول ها احتمال بیرون ریختن در داخل بشر بیشتر خواهد بود به همین دلیل استفاده از ارلن از نظر قوانین آزمایشگاه صحیح تر است. از مهم ترین ویژگی های فلاسک امکان استفاده از درپوش های مختلف از جنس های گوناگون است. با کمک این ظرف به راحتی می توان مواد را با هم مخلوط نمود. درپوش می تواند از جنس های پلاستیک و چوب پنبه و یا شیشه ای باشد که هرکدام برای آزمایش خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و برای استفاده از هر کدام دمای خاصی مورد نیاز است. درپوش های شیشه ای معمولا در ست های تقطیر وجود دارد. تمامی انواع ارلن مایر ها در سایت نرمال لابو موجود می باشد. برای خرید ارلن کافی ست نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی را برای خرید خود انتخاب کنید. آخرین وسیله آزمایشگاهی که در این مقاله بررسی می کنیم، چراغ بونزن می باشد. چراغ بونزن یک منبع تولد حرارت است که در انواع آزمایشگاه ها به عنوان وسایل و تجهیزات اصلی وجود دارد. این وسیله دارای ساختار ساده ای ست و با منبع گاز شهری کار می کند. چراغ بونزن با سوزاندن گاز، تولید گرما می کند. این چراغ ساختار پیچیده ای ندارد و از پایه چراغ، شیر تنظیم ورود گاز، حلقه که در پایه گاز وجود دارد و با چرخاندن آن می توان هوای کافی را با گاز برای سوزاند گاز تنظیم نمود.

نرمال لابو

نرمال لابو

در آزمایشگاه وسایل و تجهیزات بسیاری وجود دارد که هر کدام کاربرد خاصی با توجه به نوع عملکردشان دارد. بسیار از واکنش های شیمیایی در آزمایشگاه شیمی برای پیشرفت نیاز به حرارت دارند که با توجه به شرایط و محیط واکنش حرارت به صورت مستقیم مشعله و یا غیر مستقیم و یا حرارت دستگاهی مانند هیتر می باشد. در بالای پایه که گاز خارج می شود سوراخ هایی وجود دارد که موجب سوختن بهتر شعله می گردد و میزان شعله نیز تنظیم می شود. قسمت پایین پایه چراغ بونزن نیز قسمت ورودی گاز شهری ست که با شلنگ به این چراغ وصل می شود. حلقه ای که موجب تنظیم هوا می شود، تغییر رنگ شعله را ایجاد خواهد کرد. اگر هوای کافی در جریان باشد شعله آبی رنگ خواهد بود. اگر هوای کافی به شعله نرسد، رنگ آن زرد خواهد شد. باید جریان هوا در این چراغ منظم باشد تا شعله به خوبی بسوزد. خرید چراغ بونزن نیز از طریق نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران امکان پذیر است. فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی را فروشگاه نرمال لابو سالیان سال است که انجام می دهد. فروشگاه نرمال لابو، مرجع فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی می باشد و فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی از بهترین برندها را انجام می دهد. نرمال لابو از ابتدای تأسیس، رسالت خود را در امر مشتری مداری قرار داده است. به همین دلیل است که توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورد. شما با خرید از نرمال لابو، مرکز فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران، محصول مورد نظر خود را با بسته بندی مناسب درب منزل دریافت خواهید کرد. باید به این نکته توجه کرد که در فروش اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی، بسته بندی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که بسیاری از تجهیزات آزمایشگاهی از جنس شیشه هستند و در صورت بسته بندی نامناسب، احتمال شکستگی آن ها وجود دارد. با خرید از فروشگاه اینترنتی نرمال لابو، مطمئن خواهید بود که محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب دریافت خواهید کرد.