advertise

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست

هیچ آزمایشگاهی در دنیا بدون تجهیزات آزمایشگاهی وجود ندارد زیرا این تجهیزات آزمایشگاهی هستند که در دنیا آزمایشگاه ها را ازمایشگاه واقعی و کاربردی می کنند. تجهیزات آزمایشگاهی انواع مختلفی دارند یکی از انواع دسته بندی این تجهیزات و ادوات بر اساس جنس مواد تشکیل دهنده این ابزار ها می باشد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی از کاربردی ترین و به روز ترین انواع ادوات موجود در آزمایشگاه های مختلف است که می توانید آنان را در سراسر دنیا بیابید. همیشه متخصصین آزمایشگاه ها در تامین و تهیه این ادوات مشکل داشته اند ما در سایت نرمال لابو با داشتن انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با هدفت فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی قصد داریم آزمایشگاه های موجود در کشورمان را با تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی تجهیز نماییم. در ادامه به سوال تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست پاسخ خواهیم داد. واژه پلاستیک برگرفته از واژه یونانی پلاستیکوس، به توانایی یک ماده برای شکل ‌دهی یا قالب ‌گیری و حفظ انعطاف ‌پذیری مداوم برای تغییر شکل بدون شکستگی اشاره دارد. پلاستیک های موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی شامل پلیمر ها یا رزین های آلی مصنوعی یا نیمه مصنوعی هستند که بیشتر از مواد پتروشیمی تامین می شوند. ترکیب انواع مختلف این پلیمر ها و اختلاط آن ها با افزودنی هایی مانند رنگ ها، نرم کننده ها، تثبیت کننده ها و پرکننده ها بر رفتار و ویژگی های محصول نهایی تأثیر می گذارد. این بدان معنی است که تولید کنندگان می توانند یک محصول را برای یک کاربرد خاص طراحی کنند. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی نیازمند داشتن تخصص کافی در زمینه تامین و ارائه تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد. بشر های پلاستیکی از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند که مایعات داغ را نگه می دارند، اما نباید روی شعله باز یا صفحه داغ الکتریکی استفاده شوند. آن ها برای استفاده با اسید ها، باز ها یا حلال های قوی مناسب نیستند. برای اختلاط از بشر های شیمی پلاستیکی استفاده می شود. درجه بندی ها تقریبی هستند و برای اندازه گیری دقیق مایع در نظر گرفته نشده اند. نرمال لابو بهترین مرجع برای پاسخ به سوال تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست می باشد. بطری های پلاستیکی از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد که در ازمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بطری های پلاستیکی که به عنوان بطری های مدرج نیز شناخته می شوند، ظروفی هستند که از پلاستیک، بوروسیلیکات یا مواد مرتبط ساخته شده اند و روی آن ها درپوش ها مخصوص قرار می گیرند. آن ها حاوی مواد شیمیایی به صورت مایع یا پودر برای آزمایشگاه ها هستند و در کابینت ها یا قفسه ها ذخیره می شوند. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی از سمت نرمال لابو با بهترین کیفیت ارائه خواهد شد. بطری های پلاستیکی ظروف مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند که برای نگهداری و توزیع مایعات استفاده می شوند. بطری های پلاستیکی در ذخیره سازی مواد شیمیایی، تمیز کردن تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی و سایر کاربرد های آزمایشگاهی استفاده می شوند.

نرمال لابو

نرمال لابو

پلی اتیلن موجود در برخی از تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی برای اولین بار در سال هزار و هشتصد و نود و هشت در آلمان سنتز شد، زمانی که شیمیدان هانس فون پچمن آن را کاملا تصادفی تهیه کرد. از آن زمان، پلی اتیلن به رایج ترین و پرمصرف ترین پلاستیک در جهان تبدیل شده است. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی امروزه بسیار مورد توجه دانشمندان این حوزه قرار گرفته است و جایگزین بسیار خوبی برای تجهیزات آزمایشگاهی شیشه ای ست. BPA مخفف بیسفنول A، یک ماده شیمیایی صنعتی است که از دهه هزار و نهصد و پنجاه برای ساختن پلاستیک ها و رزین های خاص استفاده می شود. BPA در پلاستیک های پلی کربنات و رزین های اپوکسی یافت می شود. پلاستیک های پلی کربنات اغلب در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی استفاده می شود. انواع بطری های پلاستیکی معمولا برای نگهداری مواد شیمیایی در آزمایشگاه ‌های شیمیایی استفاده می ‌شوند، زیرا پلاستیک ‌ها واکنش ‌پذیر نیستند. نسبت به هوا و آب بی اثر هستند. انواع بطری های پلاستیکی خورنده نیستند، بنابراین می توانیم مواد شیمیایی را با خیال راحت در آن ها ذخیره کنیم. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید زیر نظر متخصص باشد. پیپت های انتقال فالکون از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی پیپت های یک تکه پلی اتیلن با لامپ مکنده هستند. آن ها برای بسیاری از کاربرد های آزمایشگاهی که در آن اندازه گیری ساده و انتقال ایمن حجم سیال مورد نیاز است ایده آل هستند. بطری های شستشو که جزء تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند عمدتا برای شستن یا شستشوی قطعات مختلف ظروف شیشه ای یا تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در آزمایشگاه استفاده می شوند، آن ها همچنین کاربرد های کمتری مانند پر کردن دقیق فلاسک های حجمی دارند. بطری های شستشو پلاستیکی را نیز می توان پر کرد و به عنوان انبار با حلال های متعدد استفاده کرد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. یک پی ست از پلاستیک با درب پیچی ساخته شده است. پلاستیک موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد به طوری که بطری را می توان با دست فشار داد تا فشاری ایجاد شود که مایع موجود در بطری را مجبور می کند از طریق لوله پلاستیکی جریان یابد و به صورت یک قطره یا یک جریان باریک روی سطح در حال تمیز کردن خارج شود. پلاستیک تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی همچنین باید طوری طراحی شود که در برابر انبساط های حرارتی و شیمیایی مقاوم باشد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست سوال اساسی بسیاری از متخصصین می باشد. بطری ها یا با دهانه های پهن برای پر شدن آسان یا دهانه های باریک ساخته می شوند. دهانه ها یا استاندارد هستند یا یکپارچه. بطری ها یا برای فشار بخار بالا دارای تهویه هستند یا بدون تهویه. بطری های دهان گشاد با دهانه استاندارد، بطری های دهان گشاد با دهانه یکپارچه و بطری های دهان گشاد با دهانه تهویه وجود دارند.


بطری های دهان باریک با دهانه استاندارد و بطری های دهان باریک با دهانه یکپارچه نیز وجود دارد. درب دارای یک لوله پلاستیکی است که انتهای آن خم شده است. لوله پلاستیکی یا نازل ساقه بلند جریان یکنواخت آب را به سطح در حال تمیز کردن هدایت می کند. بطری های شستشو یا مات، شفاف هستند و اندازه گیری های از پیش چاپ شده روی آن ها وجود دارد. اندازه‌ گیری‌ ها معمولا بر حسب میلی‌ لیتر و لیتر است، اما گاهی اوقات بر حسب اونس است. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی برای دانشمندان لازم و ضروری ست. بطری های شستشو ابزاری حیاتی هستند که در هر آزمایشگاهی برای تمیز نگه داشتن تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی مورد نیاز است تا داده ها دقیق و قابل اعتماد باشند و توسط مواد نا خواسته آلوده نشوند. بطری پلاستیکی با لوله پلاستیکی و درب پیچی به‌گونه ‌ای طراحی شده است که انعطاف‌پذیر باشد تا بتوان آن را فشرده کرد تا جریان یکنواخت آب روی سطحی ایجاد شود که باید شسته یا آبکشی شود. از بطری های پلاستیکی که خود جزء تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد می توان برای توزیع حجم کمی از معرف ها یا مواد شیمیایی تهاجمی استفاده کرد. این بطری ‌های پلاستیکی از مواد واکنش ‌پذیر طراحی شده ‌اند که کنترل مؤثری را با فشردن یک دست امکان ‌پذیر می‌ سازد و برای استفاده در محیط ‌های با دمای بالا و زیر انجماد بی‌ خطر هستند. باز صنعتی در اصفهان به وفور پیدا می شود اما این مواد از کیفیت بالایی برخوردار نیستند برای دریافت باز با کیفیت باید به سایت نرمال لابو مراجعه کرد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می توانند در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرند. ظروف توزیع پلاستیکی برای پر کردن مجدد مایع تمیز کننده در بطری ها و دسته های پاک کننده مورد استفاده در سیستم های تمیز کردن کف استفاده می شود. آن ها حجم زیادی مایع را در خود نگه می دارند و می توان آن ها را در جا هایی که لازم است حمل کرد و تعداد سفر ها به اتاق عرضه را کاهش می دهد. آن ها معمولا برای تمیز کردن راه پله ها، حمام ها، اتاق بیماران و کلاس های درس استفاده می شوند. بشر های پلاستیکی که از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند در حین استفاده و تمیز کردن نمی شکنند، تراشه یا خرد نمی شوند. سبک وزن و آسان برای استفاده. مقاومت شیمیایی، تحمل گرما برای استفاده در صفحات داغ و طراحی دهانه، بشر های کم شکل را به یک راه حل طولانی مدت عالی برای انتخاب فنجان مدرج شما تبدیل می کند. با رعایت استاندارد های بین المللی برای بشر های پلاستیکی آزمایشگاهی، بشر های پلی پروپیلن و پلی متیل پنتن ما اندازه گیری دقیق را امکان پذیر می کنند. فنجان های نالژن با دسته پشتیبانی قابل اعتماد و کنترل توزیع را ارائه می دهند. بشر ‌های نالژن فقط از مواد پلاستیکی درجه یک آزمایشگاهی با کیفیت بالا برای سطوح قابل اطمینان پایین ‌تری از مواد قابل استخراج و قابل شستشو ساخته شده‌اند، بنابراین می‌توانید برای استفاده روزمره در آزمایشگاه بدون تداخل در کار خود به آن ها اعتماد کنید.

نرمال لابو

نرمال لابو

میزان فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی بسته به دامنه نیاز های آزمایشگاه های کشور می باشد. اکنون بسیاری از آزمایشگاه‌ ها تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی را برای جایگزینی بشر ‌های شیشه ‌ای و فلاسک‌ های ذخیره ‌سازی در طیف وسیعی از جریان‌ های کاری آزمایشگاهی انتخاب می‌ کنند. خوشبختانه معمولا یک جایگزین مناسب وجود دارد که بتواند با این کار کنار بیاید، به شرطی که بدانید چه چیزی را انتخاب کنید. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی یک گزینه محبوب در آزمایشگاه‌ های بیوتکنولوژی، دانشگاهی و دارو سازی هستند و نه فقط برای وسایل دور ریختنی. از اعماق یخ زدگی تا اتوکلاو، پلاستیک ها از نمونه های گران بها و کارگران محافظت می کنند. با کمی تفکر دقیق، انتخاب پلاستیک مناسب برای یک کار کمک می‌کند تا هم از تجهیزات آزمایشگاهی و هم از تحقیقات خود بهترین استفاده را ببرید. نرمال لابو بهترین مرجع برای خرید و تهیه انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد. شیشه که قبلا به عنوان بی اثر و بادوام دیده می شد، همیشه بهترین انتخاب نیست. خوشبختانه معمولا یک جایگزین مناسب وجود دارد که می تواند با این کار کنار بیاید، به شرطی که بدانید چه چیزی را انتخاب کنید. درک کمی در مورد ویژگی های فیزیکی پلاستیک و نحوه رفتار پلاستیک موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می تواند به شما در انتخاب محصول مناسب برای یک گردش کار صاف و ایمن کمک کند. پردازش همچنین در تعیین نحوه عملکرد یک پلاستیک در محصول نهایی نقش دارد. برای خرید اسید آزمایشگاهی در اصفهان چالش های زیادی وجود دارد اما سایت نرمال لابو همه این چالش ها را برای شما تسهیل می کند. برای مثال، پیوند متقابل بین مونومر ها یا واحد های مجزا که هر پلیمر را تشکیل می ‌دهند، در مقایسه با اتصال ساده آن ‌ها از سر به انتها به‌ عنوان یک زنجیره، محصول کاملا متفاوتی را به همراه دارد. زنجیر ها معمولا ترموپلاستیک هستند و در گرما ذوب می ‌شوند، در حالی که شبکه ‌های دو بعدی و سه ‌بعدی به صورت ترموست هستند. این توضیح می دهد که چرا پلی اتیلن موجود در برخی از تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با چگالی بالا هم برای یک پارچ شیر به عنوان یک هموپلیمر و هم برای بطری مواد شوینده لباسشویی قوی تر به عنوان یک کوپلیمر مناسب است. با تنظیم پلیمر ها، افزودنی ‌ها و پردازش، تولید کنندگان می ‌توانند پلاستیک ‌هایی با طیف وسیعی از خواص فیزیکی و رفتار های مکانیکی بسازند که با طیف گسترده ‌ای از فعالیت ‌های آزمایشگاهی متناسب باشد. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در سایت نرمال لابو با داشتن سال ها تجربه در زمینه عرضه تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی ممکن بوده و ما از بهترین مراجع برای خرید و تهیه این تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در بازار ایران هستیم. شما هموراه می توانید در سایت نرمال لابو اقدام به خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی نمایید تنها کافی ست که فرم استعلام قیمت را تکمیل نمایید.

خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

بسیاری از مسئولین آزمایشگاه ها از تجهیزات شیشه ای خود راضی نیستند و از شکستگی مکرر و لب پریدگی تجهیزات شیشه ای خود خسته شده اند از این رو به دنبال خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند. در صنعت فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی متاسفانه بسیاری از فروشندگان تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به دنبال سود جویی هستند و از کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی خوبی برخوردار نیستند. سایت نرمال لابو با داشتن سال ها تجربه در زمینه تامین و خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی اعتبار خوبی در این زمینه دارد. موفقیت در آزمایشگاه می تواند به انتخاب مواد پلاستیکی موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی شما بستگی داشته باشد. خواص فیزیکی، رفتار و واکنش ‌پذیری یک پلاستیک همگی می‌توانند به روش ‌های ظریف و نه چندان ظریف بر یک نتیجه آزمایشی تأثیر بگذارند. برای مثال، دیواره‌ های رگ ممکن است با معرف‌ ها واکنش نشان دهند تا مواد شیمیایی ردیابی را در یک مخلوط واکنش شسته و نتایج را مخدوش کنند. همچنین ایده خوبی نیست که در فلاسک هایی که در دما های بالا ذوب می شوند یا مواد خورنده را در بطری هایی که می توانند حل کنند ذخیره می کنند، اتوکلاو کنید. درک چگونگی ساخته شدن یک پلاستیک تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی و چگونگی تأثیر فرآیند بر رفتار آن به کارکنان آزمایشگاه اجازه می دهد تا بهترین نوع را برای کار انتخاب کنند. جداول مرجع دستی که مقاومت شیمیایی و محدوده دما را نشان می دهد، کار را آسان تر می کند. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید زیر نظر متخصصین سایت نرمال لابو انجام گردد. انتخاب با کیفیت بالا یک مرحله واضح است. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد نالژن محصولی با کیفیت بالا و مناسب برای طیف وسیعی از کاربرد ها از جمله کاربرد های آکادمیک، دارویی و بیوتکنولوژی است. اکثر پلاستیک ‌های تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی نالژن به‌ صورت Drug Master File ثبت شده ‌اند و فاقد نرم‌ کننده یا پر کننده هستند، که باقی‌ مانده‌ های قابلیت شستشو را به حداقل می‌ رساند. عمده فروشی اسید آزمایشگاهی محصولات خود را تنها به صورت عمده به بازار ارائه می کند. آیا نیاز دارید که ببینید چه چیزی در داخل است، یا یک واکنش را نظارت کنید، یا محتویات را در تاریکی نگه دارید؟ فلاسک های پلی اتیلن ترفتالات کوپلیمر شفاف هستند، و آن ها را برای کار های کشت سلولی ایده آل می کند، جایی که باید بگویید آیا کشت سالم و در حال رشد است یا خیر. در طرف دیگر طیف، رنگ‌ ها را می ‌توان به HDPE اضافه کرد تا یک بطری مات برای نگهداری محلول ‌های حساس به نور بسازد و در نتیجه از آن ها در برابر قرار گرفتن در معرض نور و تخریب محافظت کند. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در سایت نرمال لابو بسیا راسان خواهد بود.

نرمال لابو

نرمال لابو

رفتار پلاستیک موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در دمای شدید چگونه است؟ آیا در اتوکلاو ذوب می شود یا در هنگام یخ زدن شکننده می شود؟ HDPE ظرفی عالی برای شستن ظروف آزمایشگاهی در دمای اتاق می‌سازد و حتی وقتی برای سازماندهی نمونه‌ها در فریزر هشتاد درجه سانتی ‌گراد استفاده می ‌شود، خاصیت ارتجاعی محافظ خود را حفظ می‌ کند. اما از آن به عنوان ظرف اتوکلاو استفاده نکنید، در غیر این صورت در معرض خطر بیرون کشیدن یک توده پلاستیکی ذوب شده از تخلیه اتوکلاو به عنوان پروژه مهندسی بعدی خود هستید. با این حال، تابه پلی پروپیلن به خوبی در شرایط اتوکلاو مقاومت می کند. آیا به تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی انعطاف پذیری نیاز دارد که در صورت خم شدن به دور گوشه، شکسته نشود؟ پلی اتیلن با چگالی کم برای ساخت بطری های شستشو و سایر تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی استفاده می شود. در کاربرد های دیگر، ممکن است یک محصول برای مقاومت در برابر نیرو های خارجی مانند خلاء یا نیرو های گریز از مرکز به مقداری استحکام نیاز داشته باشد. پلی کربنات به دلیل استحکام و سفتی یک ماده عالی برای ساخت محفظه های خلاء و لوله های سانتریفیوژ است. میزان فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به سته به تقاضای آزمایشگاه های کشور می باشد. مقاومت تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی برای ذخیره اسید ها، باز ها، حلال‌ ها و سایر مواد خورنده مهم است تا مطمئن شوید که آن ها راه خود را به سمت آزادی نمی ‌خورند و بیرون نمی ‌ریزند. همچنین این یک نگرانی معتبر است که مطمئن شوید آنچه در بطری است خالص می ماند و توسط موادی که از دیواره های رگ خارج می شوند آلوده نمی شوند. در طول آزمایش، آیا معرف های شما با ظروف آزمایشگاهی شما واکنش نشان می دهند یا با یکدیگر؟ انتخاب ظروف ساخته شده از مواد سازگار و با کیفیت، کلید موفقیت ذخیره سازی است. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید زیر نظر متخصصین و افراد آگاه با این تجربه انجام گیرد. ویال پلاستیکی از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی ست. بسیاری از صنایع و آزمایشگاه ها در خرید تجهیزات خود به مشکل برمی خورند و به عمده فروشی تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان نیاز داند سایت نرمال لابو در این زمینه بهترین های بازار را به آنان ارائه می کند. برخلاف لوله ‌های معمول جمع ‌آوری خون، ممکن است به شکل لوله یا بطری باشد و کف آن صاف باشد. ویال ها با درپوش های مختلف برای برآوردن شرایط نگهداری یا جابجایی خاص در دسترس هستند. ویال ها معمولا برای نگهداری دارو ها یا نمونه های آزمایشگاهی استفاده می شوند. ویال ها انواع مختلفی دارند مانند پلاستیکی؛ لوله های توزیع کننده هستند. از آنجایی که انواع بسیاری از ویال ها در دسترس هستند، انتخاب مناسب برای تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی شما می تواند یک چالش به نظر برسد. با این وجود، همه انواع ویال ها برای داشتن یک ماده ایمن و بدون ایجاد امکان جذب یا شستشو استفاده می شوند.


ارزش انتخاب ویال های با کیفیت را برای محافظت از نمونه ها و محصولات خود و جلوگیری از کاهش بهره وری در تاسیسات خود دارد. هنگامی که مواد، مزایا و کاربرد های مختلف را درک کردید، انتخاب آن آسان تر خواهد بود. بیشتر ویال ها از پلاستیک ساخته شده اند و ماده ای که انتخاب می کنید باید با نمونه ها و روش های نگهداری شما سازگار باشد. هر ویال مورد استفاده برای نگهداری نمونه ها باید دارای مهر و موم هوا باشد و در عین حال امکان دسترسی آسان به نمونه را فراهم کند. در اینجا مزایای ویال های پلاستیکی و چرایی استفاده از آن ها در محل خود آورده شده است. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی را تنها از سایت نرمال لابو تجربه نمایید. ویال های پلاستیکی ده ها کاربرد دارند. به عنوان مثال، فروشگاه های بزرگ ممکن است از ویال های پلاستیکی برای حاوی نمونه های عطر یا لوازم آرایشی استفاده کنند. عمده فروشی باز صنعتی برای صنایعی که به این ماده احتیاج دارند گزینه ای بسیار کاربردی ست. سازمان‌ های مجری قانون از ویال‌ های پلاستیکی برای مهر و موم کردن و ذخیره مدارک گرفته شده از صحنه ‌های جرم استفاده می ‌کنند. در آزمایشگاه، ویال‌ های پلاستیکی معمولا در سانتریفیوژ ها، نمونه ‌برداری‌ های خودکار یا فرآیند های برودتی استفاده می ‌شوند. برخی از مواد مانند اسید هیدروفلوئوریک باید در پلاستیک ذخیره شوند نه در شیشه. ویال های پلاستیکی معمولا از پلی پروپیلن یا پلی اتیلن ساخته می شوند. پلی پروپیلن ماده ای سفت و سخت است که ممکن است شفاف یا رنگدانه باشد. پلی پروپیلن از بسیاری جهات شبیه پلی اتیلن است. با این حال، مقاومت کمی در برابر گرما دارد. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید با شناخت این ادوات انجام شود. پلی اتیلن، به ویژه پلی اتیلن با چگالی بالا، یکی از رایج ترین پلاستیک های مورد استفاده در بطری ها و سایر ظروف است. به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت عالی در برابر ضربه ارزش دارد. هر دوی این پلاستیک ها در طیف وسیعی از کاربرد ها، از جمله مصارف پزشکی و دارویی استفاده می شوند. مزایای ویال های پلاستیکی عبارتند از به جز عوامل اکسید کننده قوی، پلی پروپیلن و پلی اتیلن در برابر بازها، الکل ها و اسید ها مقاومت عالی دارند و خطر آبشویی پایینی دارند. این پلاستیک ها را می توان مرتبا برای محیط های بالینی تمیز و استریل کرد. پلی پروپیلن در مقایسه با سایر ترموپلاستیک ها نقطه ذوب بالایی دارد و در حدود صد و پنجاه و پنج درجه سانتی گراد نرم می شود. پلی پروپیلن به دلیل مقاومت در برابر حرارت معمولا در اتوکلاو ها استفاده می شود. همچنین در دما های بسیار سرد استحکام خود را حفظ می کند. پلاستیک قوی است و خرد نمی شود که یکی از بزرگ ترین مزایای آن است.

نرمال لابو

نرمال لابو

اگر یک کارمند نمونه ها را انداخت یا به قفسه ویال برخورد کرد، لازم نیست نگران شکستن نمونه ها باشید. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست پرسش پر تکرار در زمینه ادوات آزمایشگاه می باشد. این امر ایمنی آزمایشگاه شما را افزایش می دهد و نیاز به جایگزینی نمونه های از دست رفته و ویال های شکسته را کاهش می دهد. پلاستیک سبک است و کار با آن آسان است و کارایی را در یک محیط کاری شلوغ بهبود می بخشد. از آنجایی که پلاستیک ماده سنگینی نیست، حمل و نقل آن آسان تر و بالقوه کم هزینه تر است. پلاستیک موجود در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی ماده نسبتا ارزانی است زیرا هزینه تولید آن نسبت به سایر مواد کمتر است. شما می توانید با انتخاب ویال های پلاستیکی در هزینه های خود صرفه جویی کنید و در عین حال محصولی با کیفیت که نیاز های شما را برآورده می کند به دست آورید. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید با استفاده از دانش و شناخت تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی انجام گیرد. نمونه‌ برداران خودکار نمونه ‌ها را به‌طور خودکار و دقیق برای تجزیه و تحلیل بارگذاری می ‌کنند. انتخاب ویال مناسب برای استفاده از نمونه برداری خودکار بسیار مهم است. ویال نادرست می تواند منجر به مشکلاتی مانند تخریب نمونه یا آسیب به نمونه برداری خودکار شود. علاوه بر این، همه ویال ‌های نمونه ‌بردار خودکار یکسان نیستند، بنابراین قبل از انتخاب ویال باید نوع دستگاه را در نظر بگیرید. برخی از نمونه ‌برداران خودکار از بازو های رباتیک برای برداشتن ویال‌ ها استفاده می ‌کنند در حالی که برخی دیگر از چرخش سینی استفاده می ‌کنند. برای تعیین اندازه ویال مورد نیاز خود باید دفترچه راهنمای نمونه برداری خودکار خود را بررسی کنید. نوع ویالی که برای نمونه گیری خودکار خود انتخاب می کنید بیشتر به قطر مورد نیاز بستگی دارد. لیست تجهیزات آزمایشگاهی در اصفهان در سایت نرمال لابو بررسی شده است و همه آنان در فروشگاه موجود هستند. با توجه به مواد ویال نمونه برداری خودکار، معمولا می توانید پلاستیک را انتخاب کنید. ویال های پلی پروپیلن یا پلی اتیلن را برای موادی که به شیشه حساس هستند یا به شیشه می چسبند انتخاب کنید. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند بنابراین در هنگام خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با متخصصان سایت نرمال لابو در تماس باشید تا بتوانید راهنمایی خوبی را در زمان خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی تجربه نمایید.

برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در همه انواع آزمایشگاه های فیزیکی، شیمیایی و زیست شناسی مشاهده شده است این تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند که با قابلیتی که دارند توانسته اند در بسیاری از موقعیت ها و مصارف جای ابزار های شیشه ای را بگیرد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی و لوازم جانبی آزمایشگاهی از جمله برند های معتبر جهانی در بازار های علمی، آموزشی، بهداشتی و صنعتی ضروری است. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی را متناسب با نیاز های شما ارائه می دهد. اکثر لوازم آزمایشگاه پلاستیک ما از ایتالیا، آلمان و مناطق مختلف بریتانیا وارد می شود. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی ساخته شده در ایالات متحده نیز در سرتاسر وب سایت ما با آسان ترین تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی در فروشگاه ما قابل مشاهده است. تعدادی تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی موجود است اما در صورت درخواست به عنوان محصولات سفارشی متناسب با نیاز های خاص شما نیز موجود است. بطری های معرف که به عنوان بطری های مدیا یا بطری های مدرج نیز شناخته می شوند، ظروفی هستند که از شیشه، پلاستیک، بوروسیلیکات یا مواد مرتبط ساخته شده اند و روی آن ها درپوش ها یا درپوش های مخصوص قرار می گیرند. آن ها حاوی مواد شیمیایی به صورت مایع یا پودر برای آزمایشگاه ها هستند و در کابینت ها یا قفسه ها ذخیره می شوند. بشر به عنوان ظرف واکنش یا نگهداری مایع یا نمونه های جامد آن ها همچنین برای گرفتن مایعات از تیتراسیون استفاده می شوند و فیلتر های حاصل از عملیات فیلترینگ. کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی بسته به جایگاه مورد استفاده آن متفاوت است. شناخت می تواند آگاهی شما را پیرامون کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی بیشتر کند. ویال های کرایوژنیک باید از موادی تشکیل شده باشند که بتوانند دمای بسیار سرد را تحمل کنند. این ممکن است شامل ذخیره سازی نمونه های بیولوژیکی در دمای منفی صد و نهصد و شصت درجه سانتی گراد باشد. با انتخاب مواد مناسب ویال، می توانید از نمونه ها، تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی و کارکنان خود محافظت کنید. ویال های برودتی معمولا از پلی پروپیلن با پیکربندی خاص ساخته می شوند و شما نمی توانید از شیشه برای نگهداری مواد برودتی استفاده کنید. همچنین برای جلوگیری از آلودگی و اطمینان از مهر و موم محکم، باید حلقه‌ های O-رینگ سیلیکونی را با درپوش‌ ها قرار دهید. ویال های نمونه ظروف همه منظوره ای هستند که برای جمع آوری، نگهداری یا حمل و نقل طیف وسیعی از نمونه ها استفاده می شوند. ویال های نمونه حاوی همه چیز از اسانس گرفته تا شواهد صحنه جرم را خواهید یافت.

نرمال لابو

نرمال لابو

ویال های نمونه ممکن است از شیشه یا پلاستیک ساخته شده و شفاف، کهربایی یا سفید باشند. ویال های نمونه ممکن است قابلیت اتوکلاو نیز داشته باشند. طول عمر ادوات و تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی بسته به میزان استفاده و شناخت درست از کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد. برای انتخاب ویال نمونه مناسب که جزء تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد ، به هدف آن و موادی که در آن خواهد بود فکر کنید. آن ها در مواد، اندازه ها و ظرفیت های مختلف موجود هستند، بنابراین شما گزینه های زیادی دارید. به عنوان مثال، اگر می خواهید ظروف نشکن برای نمونه های خود داشته باشید، ممکن است ویال های پلی پروپیلن را انتخاب کنید. ویال های شیشه ای بوروسیلیکات ممکن است مناسب باشند اگر به ظروفی نیاز دارید که دمای بالاتری نسبت به پلاستیک را تحمل کند. ویال های سوسوزن اجزای مهم شمارش سوسوزن مایع یا تکنیکی هستند که برای اندازه گیری فعالیت رادیواکتیو یک ماده استفاده می شود. در طی این فرآیند، نمونه های رادیواکتیو در ویال های شیشه ای یا پلاستیکی قرار می گیرند و در یک شمارنده سوسوزن مایع قرار می گیرند. ممکن است یک ویال شیشه ای بوروسیلیکات کم پتاسیم شفاف را برای این فرآیند انتخاب کنید تا امکان بازرسی آسان مایع سوسوزن یا کوکتل فراهم شود. ویال های پلی اتیلن ممکن است به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای شیشه استفاده شود، اما نسبت به بنزن، زایلن و تولوئن نفوذ پذیر است. بیشتر ویال های سوسوزن مایع دارای ظرفیت حجمی بیست میلی لیتر هستند، اگرچه ممکن است کوچک تر باشند. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید با توجه به کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باشد. یک ویال فیلتر به شما امکان می دهد ذرات را به سرعت و به راحتی از نمونه ها در چند مرحله حذف کنید. به طور معمول، ویال های فیلتر دارای یک پیستون با یک فیلتر متصل به یک سر و یک کلاه در انتهای دیگر هستند. هنگامی که پیستون را به داخل ویال فشار می دهید، مایع نمونه را وارد فیلتر می کند. با ویال های فیلتر، می توانید نمونه ها را بهبود ببخشید، در زمان صرفه جویی کنید و ابزار مورد نیاز خود را کاهش دهید. این ویال ‌ها به راحتی در نمونه‌ بردار ها و سینی ‌های استاندارد قرار می‌گیرند. ویال های حمل و نقل شکل و اندازه ایده آلی برای جمع آوری و حمل و نقل نمونه های عمومی هستند.


ویال های حمل و نقل ممکن است به صورت خود ایستا با ته صاف یا دارای ته مخروطی شکل باشند تا حداکثر بازیابی نمونه را فراهم کنند. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید از روی آگاهی از کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باشد. اگرچه ویال ‌های انتقال شیشه بوروسیلیکات ممکن است انتخاب مناسبی برای نمونه‌ های خاص باشد، در غیر این صورت ممکن است پلی پروپیلن را برای محافظت از نمونه‌ ها در برابر شکستگی هنگام سفر به آزمایشگاه یا خروج از آن انتخاب کنید. ویال های روباز دارای درپوش پیچی پلی پروپیلن بی اثر هستند. کلاهک دارای یک سوراخ در مرکز و یک لایه سیلیکونی یا پلی تترافلوئورواتیلن به نام سپتوم است. سپتوم یک مهر و موم بدون هوا را تشکیل می دهد. با درپوش باز، یک سوزن نمونه برداری خودکار می تواند به راحتی سپتوم را سوراخ کرده و به نمونه دسترسی پیدا کند. دهانه های درپوش پهن خطر خم شدن سوزن نمونه برداری خودکار را کاهش می دهد. یک ویال فیلتر کم تبخیر دارای درپوش مخصوص برای کاهش سرعت تبخیر است. درپوش با درپوش پیچی استاندارد قابل مقایسه است اما امکان فیلتراسیون نمونه را فراهم می کند. شناخت کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می تواند شما را در استفاده آنان در آزمایشگاه ها کمک کند. درج های ویال حداکثر بازیابی نمونه را امکان پذیر می کند و حذف محتویات ویال را آسان تر می کند. درج ها زمانی راه حلی را ارائه می دهند که مقدار نمونه محدودی وجود دارد، و اگر قصد دارید از نمونه گیری خودکار برای تزریق استفاده کنید، زیرا عمق نمونه را در داخل ویال افزایش می دهند. اینسرت ها معمولا در شیشه بوروسیلیکات یا پلی پروپیلن موجود هستند و در اشکال مختلفی وجود دارند. شیشه بوروسیلیکات نوع یک اغلب در کروماتوگرافی استفاده می شود و پلی پروپیلن یک گزینه مقرون به صرفه برای استفاده از مواد حساس به پی اچ ارائه می دهد. کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باعث تجهیز شدن آزمایشگاه ها می شود. درپوش ویال نقش مهمی در محافظت از نمونه از نشت، آلودگی و تبخیر دارد. در حالت ایده ‌آل، کلاهک ‌ها باید یک مهر و موم بدون هوا تشکیل دهند و بی ‌اثر باشند. درپوش ها ممکن است با سپتوم سیلیکونی یا پلی تترا فلوئورواتیلن همراه باشند که مهر و موم محکمی ایجاد می کند. سوزن ها می توانند سپتوم را سوراخ کنند زیرا خاصیت ارتجاعی مواد به آن اجازه می دهد دوباره بسته شود. سپتا ها معمولا از پلی تترا فلوئورواتیلن و سیلیکون ساخته می شوند.

نرمال لابو

نرمال لابو

سپتای سیلیکونی مزایای متعددی دارد. به عنوان مثال، سیلیکون می تواند دمای بسیار بالا و پایین را تحمل کند و انعطاف پذیری خود را حفظ کند. همچنین از نظر شیمیایی بی اثر است و بر یکپارچگی نمونه تأثیر نمی گذارد. در نهایت، سیلیکون در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و برای روش‌های مختلف استریل‌سازی از جمله اتوکلاو با بخار مناسب است. خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید با توجه به شناخت کامل پیرامون کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باشد. سپتوم پلی تترا فلوئورواتیلن سیلیکونی از سیلیکون خالص تشکیل شده است که با پلی تترا فلوئورواتیلن چند لایه شده است. این امر حتی پس از سوراخ‌ های متعدد، بی‌ اثری بالا و توانایی درزگیری مجدد استثنایی ایجاد می‌کند. این اغلب یک انتخاب ارجح برای کاربردهای کروماتوگرافی است. سپتاهای پلی تترا فلوئورواتیلن مقاومت بسیار خوبی در برابر حلال ها دارند و به راحتی نفوذ می کنند. با این حال، سپتا های پلی تترا فلوئورواتیلن قابل آب بندی مجدد نیستند و فقط برای نگهداری کوتاه مدت و استفاده تک تزریقی توصیه می شوند. پلی تترا فلوئورواتیلن سیلیکون پیش شکاف سپتوم های پیش شکاف دارای شکافی در مرکز هستند که امکان نفوذ آسان تر و برداشتن نمونه را فراهم می کند. این نوع سپتوم شبیه سپتوم سیلیکونی بدون شکاف است زیرا قابلیت آب بندی مجدد عالی نیز دارد. یک تفاوت این است که سپتوم قبل از شکاف تحمل کمی نسبت به حلال های تهاجمی دارد. سپتوم سیلیکونی پیش از شکاف ممکن است انتخاب ایده آلی برای بهبود قابلیت تکرارپذیری خودکار باشد. کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باعث تقاضای بالا برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی شده است. بیشتر مردم از درپوش پیچی برای بستن بطری آب یا نوشابه استفاده می کنند. درب های پیچی ویال ها تفاوت چندانی با درب بطری هایی که ما هر روز استفاده می کنیم ندارد. درپوش های پیچی در ایجاد یک مهر و موم محکم بسیار عالی هستند. وقتی درپوش پیچ را می ‌چرخانید، فشاری وارد می‌کنید که سپتوم را بین لبه ویال و درپوش نگه می ‌دارد و وقتی سوراخ می ‌شود حرکت نمی ‌کند. درپوش‌ های پیچ ممکن است دارای یک دهانه برای استفاده با نمونه‌ گیر خودکار یا یک رویه جامد برای اهداف ذخیره ‌سازی باشند. قبل از خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی توجه کنید. می توانید برای آشنایی بیشتر پیرامون کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با متخصصین سایت نرمال لابو تماس حاصل نمایید.

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باید ویژگی های زیادی داشته باشند که به عنوان تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت شناخته شوند. سایت نرمال لابو با داشتن مرغوب ترین انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی توانسته است بهترین مرجع برای تهیه و خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت باشد. یک شیمیدان آزمایشگاهی همیشه به دنبال تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی است که می تواند برای جابجایی و توزیع انواع حلال ها، مواد شیمیایی، روغن ها و غیره مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، این رویا برای قرن ها محقق نشده است. در چند دهه اخیر، پلاستیک ‌ها مکمل ظروف شیشه ‌ای رایج شده ‌اند، زیرا گزینه ‌های مناسبی را ارائه کرده‌ اند. تصمیم گیری بین ظروف شیشه ای و پلاستیکی مزایا و معایب تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی را مورد بحث قرار می دهد. پلی متیل پنتن به دلیل استحکام، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر دما تا صد و بیست درجه سانتی گراد، یک ماده پلاستیکی مورد علاقه است. قابل اتوکلاو است و در ساخت فلاسک های حجمی، بشر، سیلندر های اندازه گیری و پنجره های نوری کاربرد دارد. مقاومت خوبی در برابر اسید ها، باز ها، الکل ‌ها، روغن‌ های معدنی و آلدئید ها نشان می‌ دهد، اما در مواجهه طولانی با عوامل اکسید کننده، هیدروکربن‌ ها و کتون‌ ها می‌ تواند تغییر شکل دهد. پلی استایرن استحکام خوبی همراه با شفافیت عالی نشان می دهد. می توان آن را برای استفاده مجدد بازیافت کرد. با این حال، استفاده از آن به دمای بالای حدود هفتاد درجه سانتی گراد محدود می شود. اقلامی که معمولا از آن ساخته می شوند عبارتند از لوله های آزمایش پلاستیکی، لوله های سانتریفیوژ، قفسه های لوله، پیپت های سرولوژیکی، پتری دیش ها و پیپت ها و انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی. با محلول های آبی، اسید ها و باز های ضعیف سازگار است اما توسط حلال های معطر و هالوژنه مورد حمله قرار می گیرد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت باید از طول عمر بالایی برخوردار باشند. بنابراین باید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت از مواد اولیه مرغوبی تولید شده باشند. کلاه های چین دار اغلب از یک کلاه آلومینیومی و سپتوم سیلیکونی تشکیل شده اند. این نوع درپوش سپتوم بین ویال و کلاهک را محکم فشرده می کند و یک مهر و موم برتر را تشکیل می دهد و تبخیر را کاهش می دهد. درپوش های چین دار نیاز به استفاده از ابزارهای چین دار دستی یا خودکار دارند.

نرمال لابو

نرمال لابو

یک درپوش محکم مهر و موم متوسطی را ایجاد می کند و به ابزار خاصی نیاز ندارد زیرا می توان آن ها را روی ویال بست و با دست خارج کرد. با باز شدن در قسمت بالایی، درپوش ‌های گیره دسترسی آسانی را برای نمونه‌ برداران خودکار فراهم می ‌کنند. کلاهک های اسنپ برای نگهداری کوتاه مدت توصیه می شوند و می توان آن ها را با اورینگ های سپتا و فلزی استفاده کرد. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت می توانند در انواع مراحل آزمایشگاه شما را یاری کنند. اگر به ویال ‌هایی برای استفاده با نمونه ‌بر خودکار نیاز دارید، مطمئن شوید که نوع نمونه ‌بردار خودکار خود و اینکه آیا از بازو های روباتیک برای برداشتن ویال‌ ها یا سینی ‌ها استفاده می ‌کند، در نظر بگیرید. اگر نمونه‌ گیر خودکار از سینی ‌ها استفاده می ‌کند، باید ویال‌ هایی را با ابعاد متناسب با سینی‌ ها انتخاب کنید. حجم نمونه و ترکیب: حجم نمونه و نوع ماده ای را که آنالیز می کنید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر مقدار محدودی از نمونه دارید، ممکن است مجبور شوید از یک درج با ویال استفاده کنید. اگر با نمونه حساس به نور کار می کنید، حتما شیشه کهربایی را انتخاب کنید. هنگام فکر کردن در مورد مواد ویال، باید طیف وسیعی از عوامل را در نظر بگیرید، مانند روش‌ های نگهداری، بی اثری شیمیایی و دوام. همچنین، به این فکر کنید که آیا قصد دارید از ویال با نمونه ‌بر خودکار استفاده کنید یا آن را در انبار قرار دهید، و بر این اساس یک درپوش انتخاب کنید. قیف های آزمایشگاهی برای هدایت مایعات یا مواد شیمیایی ریز دانه به تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با گردن یا دهانه باریک استفاده می شوند. اغلب، آن ها از پلاستیک مانند پلی پروپیلن ساخته می شوند. محصولات قابل استفاده مجدد را می توان در اتوکلاو استریل کرد. کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی بسیار زیاد است اما اگر تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت نباشد نمی توانید از کاربرد ها و توانایی حداکثری آن بهره ببرید. لوله ای معمولا پلاستیکی بلند که دارای رویه ای مخروطی یا برآمده خار شکل و گاهی حلقه ای با حباب یا بدون حباب است که به عنوان تله ایمنی عمل می کند و به ویژه در آزمایشگاه های شیمیایی برای ریختن مایع در دستگاه استفاده می شود. قیف ها و محصولات فیلتراسیون اقلام آشنای آزمایشگاهی هستند که برای فیلتر کردن، پر کردن، تخلیه یا انتقال مایعات یا پودرها از یک ظرف به ظرف دیگر استفاده می شوند.


قیف های آزمایشگاهی از عمدتا پلاستیک ساخته می شوند. قیف که از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشد برای هدایت مواد مایع یا ریزدانه به ظروف با دهانه کوچک استفاده می شود. فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی با کیفیت تنها در سایت نرمال لابو ممکن بوده است. بطری های قطره چکان نالژن از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی می باشند که در حجم ها و فرمت های مختلف موجود هستند. بطری های قطره چکانی با درپوش های پیچی رنگی توزیع قطره ای کنترل شده و اندازه گیری شده را ارائه می دهند و بطری های با درب های بسته بندی شده محبوب ترین ما هستند. ما همچنین بطری‌ هایی را با مجموعه کلاهک پیپت انتقال لامپ خود برای توزیع سریع ‌تر یا دسترسی به مکان‌ های سخت ‌تر ارائه می‌کنیم. برای یک بطری قطره چکان قابل اتوکلاو، PPCO را انتخاب کنید یا یک فلوروپلیمر با درپوش دهانه محصور را برای توزیع مواد شیمیایی تهاجمی تر یا معرف های با خلوص بالا انتخاب کنید. تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت باید از برند های معتبر تهیه شده باشند تا از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار بوده و نیاز های آزمایشگران را مرتفع سازند. برای پروژه های علمی شیمی، از بین اندازه های مختلف بشر های پلاستیکی آزمایشگاهی که از انواع تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی هستند انتخاب کنید. بشر های پلی پروپیلن قیمت کمتری نسبت به شیشه دارند و برای بسیاری از مصارف آزمایشگاهی مناسب هستند. بشر های پلاستیکی پلی مایعات داغ را نگه می دارند، اما نباید روی شعله باز یا صفحه داغ الکتریکی استفاده شوند. آن ها برای استفاده با اسید ها، باز ها یا حلال های قوی مناسب نیستند. برای اختلاط از بشر های شیمی پلاستیکی استفاده می شود. درجه بندی ها تقریبی هستند و برای اندازه گیری دقیق مایع در نظر گرفته نشده اند. بشر پلاستیکی پلی پروپیلن قیمت بسیار کمتری نسبت به شیشه دارد و برای بسیاری از مصارف آزمایشگاهی مناسب است. بشر های پلاستیکی پلی پروپیلن می توانند مایعات داغ را در خود نگه دارند اما روی شعله باز یا صفحه داغ برقی قابل استفاده نیستند. آن ها برای استفاده با اسید ها، باز ها یا حلال های قوی مناسب نیستند. برای اختلاط از بشر های پلاستیکی استفاده می شود. درجه بندی ها تقریبی هستند و برای اندازه گیری دقیق مایع در نظر گرفته نشده اند.

نرمال لابو

نرمال لابو

ممکن است یک برآمدگی جزئی در قسمت پایینی قالب پلاستیکی وجود داشته باشد که می‌تواند به لیوان کمی تکان بخورد. این در بشر های پلاستیکی ارزان قیمت رایج است. خطر انعام وجود ندارد. پلاستیک دارای تعدادی ویژگی است که آن را در آزمایشگاه مفید می کند مانند نشکن، بادوام و سبک وزن. تجهیزات آزمایشگاهی پر مصرف مانند صفحات چند چاهی، پیپت ها، بطری ها، فلاسک ها، ویال ها و صفحات کشت معمولا از پلاستیک ساخته می شوند. پیدا کردن تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت امروزه بسیار دشوار است به خصوص اگر از سایتی به غیر از نرمال لابو تهیه شود. پلی اتیلن فراوان ترین ماده پلاستیکی تولید شده است. پلی اتیلن به طور کلی به صورت ورقه های شفاف نازک در دسترس است که برای ساخت بسته بندی پودرهای نمونه آزمایشی جامد و سایر ظروف مانند بطری ها استفاده می شود. دیگر مواد پلاستیکی مهم که از پلی اتیلن به دست می آیند HDPE و LDPE هستند. پلی اتیلن با چگالی بالا یا HDPE یک نوع سفت و سخت از پلی اتیلن است که مقاومت در برابر ضربه بهتری دارد و در برابر اسید ها و قلیایی ها، الکل ها، هیدروکربن ها، کتون ها و روغن ها مقاومت نشان می دهد و می تواند دمای بالا تا صد و بیست درجه سانتی گراد را تحمل کند. معمولا برای ساخت بطری ها، ظروف بزرگ استفاده می شود. محصولات HDPE نباید اتوکلاو شوند. جنس مواد اولیه در تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت تاثیر بسیار عمیقی می گذارند. پلی اتیلن کم چگالی یا LDPE انعطاف پذیری بیشتری نسبت به HDPE نشان می دهد و برای ساخت بطری های شستشو، توزیع بطری ها، درپوش های لوله و سینی های آزمایشگاهی استفاده می شود. مقاومت حرارتی کمتری نسبت به HDPE دارد و فقط تا حدود هشتاد درجه سانتی گراد استفاده می شود و نمی توان آن را اتوکلاو کرد. در برابر اسید های رقیق و الکل ها مقاومت نشان می دهد، اما می تواند توسط عوامل اکسید کننده، هیدروکربن های هالوژنه، آروماتیک ها و روغن های معدنی مورد حمله قرار گیرد. شناخت ویژگی های تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت می تواند بهترین راهنما برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باشد زیرا این ویژگی ها متمایز کننده و بیانگر کیفیت آنان خواهند بود. شما عزیزان می توانید با تکمیل فرم استعلام اقدام به خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت از سایت نرمال لابو نمایید.

سخن پایانی

سایت نرمال لابو با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به عنوان مرجع بسیاری از تامین کنندگان برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی شناخته شده است. در این مقاله سعی داشتیم با بیان ویژگی های تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی باکیفیت پاسخ خوبی به سوال تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی چیست بدهیم. حال که با کاربرد تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی به طور کامل آشنا شدید می توانید به راحتی اقدام به خرید تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی نمایید تا به بهترین شکل از این اداوت در آزمایشگاه ها برخوردار باشید.

نرمال لابو